Amazon Stand-Up Kütüphanesi Büyürken Avustralya Komedi Spesiyallerini Kaptı

Amazon Stand-Up Kütüphanesi Büyürken Avustralya Komedi Spesiyallerini Kaptı

03 Eylül 2019 tarihinde Amazon, stand-up komedi slateindeki son ilaveler için Down Under'a gidiyor.

 

Teknoloji ve perakende devi, Avustralyalı sanatçılar tarafından büyüyen stand-up performans kütüphanesine 10 komedi spesiyalitesi ekledi. 10 şovun tümü bu ay Melbourne'da yapılacak ve 2020'nin başlarında Amazon'un Prime Video yayın platformunda gösterilecek.

 

Özel ürünler Tom Gleeson'dan Joy. Celia Pacquola'dan Tüm Konuşmalar; Tommy Little'dan Kendi Kendini Tanıtan Genius; Judith'ten Lucy'den Men'e Lucy; Lano ve Woodley ikilisinden uçun; Senin Neyin Var ?, Anne Edmonds; Zöe Coombs Marr'dan Bossy Bottom; Tom Walker'dan Çok Çok; Dilruk Jayasinha'dan Live; ve Alice, Fraser'den Savage. 10 projenin tamamı Guesswork Television (Hannah Gadsby: Nanette) tarafından üretilmektedir.

 

Amazon Studios'un uluslararası orijinalleri James Farrell, “Amazon'un komedi dizisi ve stand-up spesiyalleri, dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimizi heyecanlandırdı ve bu yetenekli Avustralyalı komedyenler grubunu Prime Video ailesine davet etmeyi dört gözle bekliyoruz” dedi. Salı günü yapılan açıklamada. “Bunlar, müşterilerimizin Avustralya ve dünyada seveceklerini bildiğimiz komik performanslar.”

 

Stand-up spesiyalleri, Rebel Wilson tarafından barındırılmak ve icra edilmek üzere ilk orijinal dizisini Avustralya, LOL: Last One Laughing'ın görevlendirdiği Amazon topuklarıyla geliyor. Aynı zamanda 2020 başlaması için ayarlandı.

 

Amazon, rakip flama Netflix'in büyük bir oyuncu haline geldiği stand-up alanında yeni bir oyuncu. Prime Video'nun ilk stand-up özel Jim Gaffigan: Quality Time, Ağustos ayında giriş yaptı ve bir hafta sonra Alice Wetterlund, Alonzo Bodden, Mike W. Winfield ve Kristin Hensley ve Jen Smedley "IMomSoHard" ikilisinin uzmanları tarafından takip edildi. Broad City ortak yaratıcısı ve yıldız Llana Glazer'dan bir spesiyal bir çıkış tarihi bekliyor.

Bu gönderiyi paylaş