Hangi Marvel Karakterleri Disney + Üzerinden Dönebilir?

Hangi Marvel Karakterleri Disney + Üzerinden Dönebilir?

01 Eylül 2019 tarihinde Bir dizi terk edilmiş MCU karakteri geri dönüyor, öyleyse neden Liv Tyler's Betty Ross veya Sam Rockwell'in Justin Hammer'ı değil?

Marvel Studios artık sadece film dünyasında oyunu değiştirmiyor. Stüdyo başkanı Kevin Feige'in bu yılki San Diego Comic-Con ve D23'te ortaya koyduğu gibi, Disney + stream serisi Marvel Sinematik Evreni de filmler kadar etkileyecek. Marvel Television, Netflix show'ları ve ABC's SHIELD ile yıllarca “hepsi birbirine bağlı” fikrine dudak hizmeti vermiş olsa da, Disney + 'da yer alacak olan seri, bu fikri tamamen besleyecek ve birbirleriyle beslenecek ve yaratacak. Hikayeler, son 11 yılda The Infinity Saga'da gördüğümüzden çok daha karmaşık.

 

Marvel Studios’un Disney + 'dan çıkması için gelecek vaat eden yönlerden biri, bir kısmı unutulacak veya öngörülebilir bir gelecek için en azından arka çekmecede unutulmuş görünen tanıdık destekleyici karakterlerin iadesi. Falcon ve Kış Askerinin en son Kaptan Amerika'da görüldüğü Sharon Carter (Emily VanCamp) var: İç Savaş (2016) ve WandaVision'da en son Ant-Man ve Wasp'ta (2018), Monica görülen Jimmy Woo (Randall Park) var. En son Kaptan Marvel'de (2019) çocuk olarak görülen Rambeau (Teyonah Parris) ve şimdiki yaştan beri Thor: The Dark World (2013) gibi hissettiğinden beri olmayan Darcy Lewis (Kat Dennings). Yaklaşan Loki, Hawkeye, Bayan Marvel, Ay Şövalyesi ve She-Hulk'a hala gelecek olan casting duyuruları ile, gevşek uçları bir araya getirip daha büyük bir gelişim elde etmeyi görmek için seveceğim bir dizi destekleyici karakter var.

 

Bu gönderiyi paylaş