"Önümüzde Çok İş Var": SAG-AFTRA Başkanı Gabrielle Carteris, Seçimden Sonra Gelecek Adımlarda

8/30/2019 tarihinde "Önümüzde Çok İş Var": SAG-AFTRA Başkanı Gabrielle Carteris, Seçimden Sonra Gelecek Adımlarda

Acıların ötesindeydi: seçim hukuku ihlalleri, yalan, kötü niyet ve diğer suçlamalar ve karşı suçlamalar. Ancak SAG-AFTRA seçimlerindeki toz temizlenirken, son üç buçuk yıl boyunca sendika başkanı Gabrielle Carteris, kısmen, kısmen, kısmen de olsa, Matthew Modine (yüzde 34,76) oranla yüzde 44,05 olmasına rağmen, iki yıllığına seçildi. üçüncü bir adayın varlığından dolayı, sekreter hazineecisi Jane Austin (yüzde 16.43). Adaylar Kraliçe Alljahye Searles ve Abraham Justice birlikte yüzde 5'in altında toplandı.

Bu, Carteris ve New York'taki ulusal yönetim kurulunun sekreterlik pozisyonu ve zaferlerini alarak Camryn Manheim ile birleştiğinde ve bölgesel olarak birleştiğinde, UFS ve müttefiklerini 2009'dan bu yana olduğu gibi birliği kontrol etmeye devam edecekleri anlamına geliyor. .

Ancak, ilk üyelik rahat ve canlandırıcıdır. Modine koyan ve daha önce Austin'i bir yapışkan olarak sayan bu kayrak, 2005'ten 2009'a kadar süren ve sürücünün koltuğuna geri dönmek istiyor. MF, Los Angeles’taki 16 ulusal kurul sandalyesinden 13’ünü kazandı ve şimdi de Los Angeles yerel kuruluna hâkim. Carteris, "2012'deki tüm sendikalarımızı [2012'de] birleştirdik, çünkü başarımızın hepsi mümkün." Dedi. "Birlikte daha güçlüyüz."

Öyle olabilir, ancak kırılgan birliğin 2020 ortasındaki bir son kullanma tarihinden önce ana TV / tiyatro sözleşmesini müzakere etmek için yola çıktığı dayanışmayı sürdürmesi zorlu olacak. Hollywood Reporter, son birkaç ayı değerlendirmek ve sonraki iki yıla ve ötesine bakmak için ilk seçim sonrası görüşmesi için Carteris ile oturdu.

 

Kampanya bu yıl nasıl geçti?

Kampanya konusunda en çok zevk aldığım şey üyelerle çok fazla sohbet etmek. Dezavantajı ise sendikanın çalışmalarından uzaklaşmasıdır. Üyelerin çalışmalarının en önemli şey olduğunu düşünüyorum.

Kampanyanın bölünmesinden, bu hedeflere ulaşmak için gerekli olan iyileşme ve dayanışmaya nasıl geçersiniz?

Bakın, rakibinizin devam etmek için kendilerine ait bir takip kaydı bulunmayan kampanyalarda, kurumun kayıtlarını sökmeye çalışan bir kampanya geliştirmeleri nadir değildir. Başkan olarak, rekoru düzeltmek ve bir araya gelmek için bir yol hazırlamak benim işim. Fikir farklılıkları sağlıklıdır ve demokrasimizi harika yapan şeyin bir parçasıdır. Birbirimizin farklılıklarını anlayarak büyüyoruz. Sendikamızı oluşturmaya devam etmeye ve üyelerimizin çalışmalarında başarılı olabileceği güçlü bir gelecek yaratmaya odaklanacağız.

Bir noktada emeklilik planlarının birleşmesini görüyor musunuz?

Sendikaları birleştirdiğimiz için, mütevellilerimizin fayda planlarını birleştirmeye bakma pozisyonundayız. SAG-AFTRA Sağlık, mütevelli çalışmalarımızın başarılı bir örneğidir. Mütevelli değilim, ancak katılımcıların yararlarını artırmak için olası her senaryoya baktıklarını biliyorum.

 

Bu gönderiyi paylaş