Dilan Çiçek Deniz ve Hollywood'a uçuyor

4 temmuz 2019 Perşembe gününün hollywood haberlerinde yerleşen Dilan Çiçek Deniz’in hollywood’a gitmesi

Dilan Çiçek Deniz ve Hollywood'a uçuyor

 

Türk oyuncu, oynadığı son filminin ardından, Daha önce de Victoria's seçimlerine katılıb ancak rakiplerini aşamayan Deniz, olumsuz sonuç almıştı. Dilan çiçek Deniz,bu kez de hollywood'a gözünü dikti. Hollywood'a gitmek için valiz hazırlamaya başladı.

Son olarak oyandığı 'çukur' dizisindeki sena karakteriyle adından bir hayli söz ettiren oyuncu Dilan Çiçek Deniz,Hollywood'taki ajanslarda şansını denemeye karar verdi.

 

'Sinbad' filmi için çağırdılar

Iki yıldır katıldığı Fransa'daki Cannes Film festivali'nde yapımcıların dikkatini çeken Deniz,America'li usta oyuncu Bill Murray ile de tanışıp sohbet etmişti. Cannes film festivali'nde güzelliğiyle, çekiciliğiyle kırmızı halıya damga vuran Deniz, yabancı ünlü yönetmen ve yapımcılarla tanışma fırsatı yakalamıştı.24 yaşındaki oyuncu,mayıs'taki festivalde de cast çalışmaları İngiltere'de başlayan 'sinbad' filminin dikkatini çeken Dilan Çiçek Deniz,sonunda süpriz bir teklif üzerine apar topar İngiltere'ye uçub ve Londra'da devam edilen 'sinbad' filminin seçmelerine katıldı,bu kez de istediğini alacak gibi gözüküyor.

 

Ağustos'ta Amerika'da

Dilan çiçek Deniz, başrollerini Metin akdülger'le paylaştığı ilk sinema filminin çekimlerini geçtiğimiz günlerde tamamladı. Deniz yeni projesi için gözünü yurt dışına dikmş.

 

İngiltere ve amerika'ya gidecek.

Deniz, kadroya alındığı takdirde önümüzdeki yıl bu iddialı yapımda kamera karşısına geçecek. Dilan Çiçek Deniz, ağustos ayında da bazı önemli ajanslarla görüşmek üzere İngiltere ve Amerika'ya gitmeyi planlıyor.

Genç oyuncu,türkiye'deki kariyerini Hollywood'a taşımak için de eşsiz bir firsat yakalayacak.

Bu gönderiyi paylaş