Hollywood, Valerie Harper'a Saygı duyar

Hollywood, Valerie Harper'a Saygı duyar

8/30/2019 tarihinde Diğer önemli Hollywood rakamlarının yanı sıra Mia Farrow ve Cyndi Lauper, haberin yayınlanmasından sonra öldüğü haberinin ardından, kanserle cesur bir savaştan sonra öldüğü haberinin ardından sabah öldükten sonra öldüğü haberin ardından öğleden sonra öğleden sonra Twitter'a gitti.

New Yorker Rhoda Morgenstern’in Mary Tyler Moore Show’da ve ardından kendi spinoff dizisi Rhoda’da oynadığı dört Emmy Ödülü ve bir Altın Küre toplayan Harper, cuma sabahı öldüğünü söyledi.

Neredeyse otuz yıllık bir kariyere sahip olan Harper'ın film kredisi arasında Li’l Abner (1959), Freebie ve Bean (1974), Amerika’da Son Evli Çift (1980) ve Rio’da Blame It (1984) yer alıyor. ABC'nin telgrafı Mary ve Rhoda (2000) için Moore ile tekrar bir araya geldi ve Desperate Housewives'da çalıştı. Daha yakın zamanda Cleveland'da 2 Broke Girls, Melissa & Joey ve Hot'ta konuk gösterileri yaptı.

 

Mia Farrow sosyal medyada haraç ödedi, "Teşekkür ederim Valerie - bize çok şey verdin !! RIP Valerie Harper."

Cyndi Lauper, son aktrisini Twitter'da yazdı, "Valerie Harper her zaman en zarif ve en iyi aktördü. Sette özlenecek. Rest In Peace."

 

Aynı zamanda Lou Grant olarak Mary Tyler Moore Şovu'nda rol alan Ed Asner, sosyal medyasıyla paylaştı: “Parlaklığı hepimiz üzerine ışık saçtı ve hepimize ışık saçtı. İyi geceler güzel. Yakında görüşürüz.”

 

SAG-AFTRA Başkanı Gabrielle Carteris, eski bir Yönetim Kurulu üyesi olan Harper'ı, Hollywood Reporter'a yaptığı açıklamada, “Valerie Harper bizi güldüren, ağlayan ve tekrar güldüren harika bir aktördü. Birliğe hizmetini takdir ediyor. En büyük sempatimiz aile ve arkadaşlarına gidiyor. Huzur içinde yatsın. ”

 

 

Bu gönderiyi paylaş