Telluride Günlüğü: Yüksek Umutlar (ve Bir Kaş Kaldırma Konuğu) Ödül Kazananlar Sezonu

Telluride Günlüğü: Yüksek Umutlar (ve Bir Kaş Kaldırma Konuğu) Ödül Kazananlar Sezonu

8/30/2019 tarihinde Tanıdık, çılgınca bir gülümsemeye sahip umutlu bir dede, Adam Driver'a kalçasına dengeli bir şekilde yaklaşıyor. “Güneşin içine girerken,“ Belirli bir film dizisinin büyük bir hayranı, ”diye açıklıyor dedesi. Oyuncu, Venedik’ten bir uçaktan atladı ve Marriage Story filmi, rhapsodik incelemelere başladı ve Colorado Rockies’teki yaklaşık 11.000 fit’lik bir çiftlikte biriktirildi. Arkasında, Antonio Banderas, Kuzey Amerika'nın Pain & Glory filminin galasından önce bir şemsiye kaplı saman balyası üzerinde güneşin tadını çıkarıyor. Ted Sarandos, bu geceki gösteriden ve bir sakallı adamdan sonra Uncut Gems film yapımcısı Josh Safdie ile sohbet ediyor. Kovboy şapkası, kalabalığın kanlı yürüyüşleri için taze yaban turpu rendesi yapıyor.

Dağın şık buluşması, film yapımcılarının ve yıldızların, 4.900 $ 'lık patronluk kartı alan Akademi seçmenleriyle ve monar cinayetleri ile karıştığı, bir filmin henüz gösterilmeden önce düzenlediği açılış günü patron brunch'ıdır. Ödül sezonunun başlangıcı ve hala her şeyin mümkün göründüğü o uzun yürüyüşün son anı. Çünkü bu Telluride, kalçasında genç Star Wars hayranı olan büyükbaba bile bir film yapımcısı: yeni country müzik belgesel dizisi de burada gösterime giren festival düzenli Ken Burns.

 

Festivalin en ateşli filmlerinden birine sahip olmanın ve gümüş madalyonu haraçlarından birinin konusu olmanın vızıltısı, bir oyuncuyu baştan çıkarmak için yeterli değilse, irtifa da var. “Henüz hissetmiyorum” diyor Driver. “Sanırım bayıldığımda fark edeceğim.”

 

Sürücü’nün omzunun üzerinden Aeronauts, Felicity Jones ve Eddie Redmayne’nin ortak yıldızları, Cuma günü yapılan sıcak hava balonları filmi hakkında sorular soruyor. Distribütörü Amazon’un yakın zamanda duyurduğu film için iki haftalık yayınlanma planı hakkında bir soru sordu, akan şirket için yeni bir deney yaptı, Jones “Film çok büyük bir macera, bu yüzden yayınlanmasının da olabileceğini düşünüyor. Sonuçta oynadığımız bu karakterler her ikisi de öncülerdi. ”

 

Cuma brunch rüzgardan sonra festival müdavimleri, Mangold’un galasına gitti. Werner Herzog Tiyatrosu’nda, yarış arabalarının yakınlaştırma sesinin 650 kişilik salonun Dolby hoparlörleri üzerinden oynatıldığı görüldü. Mangold, 2005'te Telluride'ye en son geldiği hikayesini paylaşarak kalabalığa selamlar, Walk the Line adlı filmi, o zamandan beri ölen iki sevgili festival fikstürü olan Philip Seymour Hoffman ve Roger Ebert'in saldırganlarını toplarken. Mangold, “Bu film arkadaşlıkla ilgili” diyor. “Bir şeyler yaptığımızda yaptığımız arkadaşlar.” Tiyatro ışıkları kararıyor ve yarış başlıyor.

 

 

Bu gönderiyi paylaş