Camila Alves istanbula geldi

15 Ağustos 2019 Perşembe günü’nün hollywood haberlerinde yerleşen Dünyaca ünlü model İstanbula geldi

Meşhur Hollywood oyuncusu’nun model eşi

Hollywood’un meşhur oyuncusu Matthew McConaughey 1969 Texas doğumlusu, bulunduğu her ortamda en yakışıklı, en başarılı bilinen havalı bir tipken, aile işi petrol istasyonuyla ilgilenmeyip avukat olmayı düşünüyormuş. Okuduğu bir kitaptan etkilenip 21 yaşında aktör olmaya karar’ vermiş ve hukuktan filme geçiş yapmış. 1993’te ilk önemli filmi Dazed and Confused’da Milla Jovovich ile rol almış. 1996’daki A Time to Kill’e kadar da vasatın altında filmlerde oynamış hep. Başlangıçta O’na Hollywood kapılarını açan yakışıklılığının 40 yaşına gelene kadar başına bela olduğunu düşünmüşümdür hep.

96’da John Grisham romanından uyarlama olan A Time to Kill’de Sandra Bullock, Samuel L. Jackson ve Kevin Spacey karşısında züppe avukatı oynayarak büyükler ligine girmiş oldu. 1997’de önce Judie Foster ile Contact’da, sonra da Morgan Freeman ve Anthony Hopkins ile Amistad’da oynayarak yerini pekiştirmek üzereydi ki, kendi skandalında başrolde buldu kendini.

Ünlü oyuncu’nun eşi başına gelen en iyi şey

2008’de Brezilyalı bir Amerikalı model ve tasarımcı kız arkadaşı Camila Alves’den bir oğlu oldu, 2012’de evlendiler, şu an 3 çocukları var.Matthew McConaughey’in başına gelen en iyi şey Camila Alves ile bir aile kurmak olabilir, artık film seçimlerinde Camila mı yardımcı oldu yoksa artık yaşı 40’ı geçtiği için aklı başına mı geldi bilinmiyor ama 2011’den beri ,“Magic Mike” hariç, harika filmlerde, harika rollerde oynuyor.

Camila Alves istanbula geldi, Kapalıçarşı'da gezdi, kimse tanımadı

Oscar ödüllü oyuncu Matthew McConaughey'in eşi Camila Alves bir süredir İstanbul'da. Hollywood'un ünlü oyuncusu’nun model eşi İstanbul'a gelmiş, Kapalıçarşı'da gezmiş ama kimse tanımamış.

Bu gönderiyi paylaş