Manken Okan Canbolat'dan albüm geliyor

Manken Okan Canbolat'dan albüm geliyor

30.8.2019 tarihinde Okan Canbolat'dan albüm sürprizi İSTANBUL - Avusturalya'da yaşayan Türk manken Okan Canbolat, sevenlerinin karşısına bu kez albümle çıkıyor.

15 Kasım 2018 söylemişti Hollywood’dan gelen teklifleri değerlendirmek için Avusturalya ve ABD arasında adeta mekik dokuyan Canbolat “Hayırlısıyla süreci başlattık ”dedi.

Fransız film yapımcısı Don Clovis’in yeni projesi olan Viking dönemini konu alan filmi için 1200 aday arasından Okan Canbolat için karar verilince ile görüşmek için filmin yapımcısı Don Clovis, Canbolat’ın menajeri Varol Porsemay ile temasa geçmiş. Porsemay ve Canbolat Amerikaya giderek anlaşma imzalamış.

Avrupa’nın bir çok ülkesinden gelecek kickbokscuların da rol alacağı “The Saga of REVNA” vampirlerle ,Vikingleri bir araya getirecek bir aksiyon ve gerilim filmi olacak.

Uzun yıllar Türkiye’de çeşitli markların yüzü olarak çalışan ve sonra Avustralya’ya yerleşen Okan Canbolat rol alacağı film için sakal bırakarak imajını yenile ve fitness antrenmanlarına ağırlık verdiği  söyledi. Canbolat “Teklif geldiğinde once şaka yaptıklarını düşündüm, sonra davet geldiğinde işin ciddiyetini anladım. 2019 yılının Mart ayında çekimler başlayacak ve bir Türk olarak bu projede yer alacağım bu beni çok heyecanlandırıyor” dedi.

 

30.8.2019 tarihinde Modele göre albüm sürpriz

İSTANBUL - Avustralya’da yaşayan bir Türk mankeni olan Okan Canbolat bu kez hayranlarıyla bir albümle çıkıyor. Canbolat 4 şarkıdan oluşan bir albüm hazırladı, "Takıl" şarkı klibi oldu.

Avustralya'da yaşayan Avustralyalı model Okan Canbolat, 4 parçalı bir albümle çıkmaya hazırlanıyor. Müzik ve modelleme ile ilgilenen Canbolat, albüm çalışmasını Hollywood'da oynayacağınız filmden önce tamamladı. Albümünü 4 şarkı ile tamamlayan Canbolat, "TAKI" adlı şarkısına da klip çekti. Canbolat albümünü hayranlarının beğenisine sunacağını söyledi.

Kariyeri hakkında kısa bir bilgi veren Canpolat, "Bana yıllardır albüm yapmam için teklifler geliyordu. Hollywood filminden bulmuş olduğum küçük bir arayı değerlendirmek istedim ve kolları sıvadık. 4 şarkı yaptık bitti. Aslında bana teklifler çok önceden de geldi. Şimdi bu zamanımı değerlendirmek istedim" dedi.

 

Bu gönderiyi paylaş