Jodie Turner-Smith Yeni Güncellemede Kendisi ve Joshua Jackson'ın Kızı Üzerine Coştu

Jodie Turner-Smith Yeni Güncellemede Kendisi ve Joshua Jackson'ın Kızı Üzerine Coştu

4 Haziran 2024 haberlerinde

Jodie Turner-Smith, 3 Haziran Pazartesi günü Good Morning America'ya verdiği bir röportajda kızının, görüşmediği kocası Joshua Jackson'dan ayrılmasının ortasında büyüdüğünü görmeyi sevdiğini açıkladı. “Filmleri çok seviyor… Çok daha küçük yaşlardan itibaren bile orada oturup izliyor bir şey," diye paylaştı 37 yaşındaki oyuncu.

“Bunu [Star Wars: The Acolyte fragmanına] koydum ve kızımla birlikteydim ve çok heyecanlıydım… Bu küçük Star Wars çizgi filmini çok seviyor ve ben de 'Bak, Star Wars'taki mumya' dedim… O da 'Eek, korkutucu!' dedi. Anne Aniseya oyuncusu "bir sürü ışın kılıcından" korkan kızı hakkında şunları söyledi.

Bu nadir aile güncellemesi, Jodie'nin E'ye "uzlaşmaz farklılıklar" nedeniyle 4 yıllık bir evliliğin ardından Joshua'dan ayrılmasından kısa bir süre sonra geldi. Haberler. İkili, Ağustos 2019'da şu anki kızlarına hamileyken evlendi.

Ayrıldıktan ve ortak velayet talebinde bulunduktan sonra kızlarına öncelik vermeye dikkat ettiler. “Dünyadaki en cesur şey, bir şeyin yolunda gitmediğini fark etmek ve harekete geçmektir ve ben her zaman kızım için bu tür bir örnek oluşturmak isterim… Bazen gerçekten yapmak istediğimiz şeyler sonunda işe yaramaz… Ve bu iyi. En önemli şey kendiniz, aileniz ve kesinlikle çocuklarınız için en sağlıklı olanı seçmenizdir” dedi Şubat ayında The Sunday Times'a.

Eski çiftin bir arada olmamasına rağmen Jodie, Joshua ile yaşadığı deneyimi "güzel bir an" olarak hatırladı. Eski Queen & Slim yıldızı şunları söyledi: “Hayatımızda kendimize bakıp 'Ben kimim ve buna sadık mıyım?' dediğimiz pek çok farklı an var. Cevabınız hayırsa o zaman harekete geçmelisiniz çünkü bizim için iyi olmayan yerlerde kalmanın gözle görülür yara izleri olduğuna inanıyorum. Ve bunlar sadece bizi etkilemiyor, etrafımızdaki herkesi de etkiliyor.”

Sex Education oyuncusu şunu ifade etti: "Ve şimdi ikimiz için de yeni bir anın zamanı...Ve ne kadar heyecan verici!"

Yeni bir sayfa açmanın heyecanına ek olarak Jodie, The Acolyte hakkındaki heyecanını GMA'ya iletti. “Kendimi bir şeyin içinde izlerken hiç bu kadar heyecanlanmamıştım… Fragmanı ilk gördüğümde havaya sıçradım – Challengers'ın son sahnesindeki 'HADİ!' diyen Zendaya gibiydim. Çok heyecanlandım, çok heyecanlandım” diye açıkladı.

Bu gönderiyi paylaş