Bebeğim Rexha, Telefondan Gözü Morardıktan 1 Yıl Sonra Konsere Gidenleri Sahneye Nesne Attıkları İçin Dışarı Attı

Bebeğim Rexha, Telefondan Gözü Morardıktan 1 Yıl Sonra Konsere Gidenleri Sahneye Nesne Attıkları İçin Dışarı Attı

4 Haziran 2024 haberlerinde

Bebeğim Rexha'nın , 1 Haziran Cumartesi günü Green Bay, Wisconsin'deki Titletown Yaz Eğlence Günleri Gösterisi'ndeki performansı sırasında kendisine nesne fırlatan çok sayıda hayranını dışarı attığı bildirildi. Sosyal medyada gösterilen kliplerde, 34 yaşındaki şarkıcı, güvenlik görevlilerine gösteriye katılanlara eşlik etmeleri talimatını verirken görülüyordu. Nesneleri fırlattıktan sonra konserden çıktı. Olay, New York City'deki bir konser sırasında kendisine cep telefonuyla vurulmasından yaklaşık bir yıl sonra meydana geldi.

Bir TikTok videosunda bir hayran, güvenlik görevlilerine 10 kişiyi konserden atmaları talimatını verdiğini yazdı. Bir noktada, New York olayına atıfta bulunarak seyirciye, kendisine en son vuran gösteriye karşı yasal işlem başlattığını bildirdi. “Yüzüme vurmak istersen, diğer adam adına suç duyurusunda bulundum. Daha zengin olmayı çok isterim” dedi. "Öyleyse devam et tatlım."

O anın ardından Bebe , aslında bir daha vurulmak istemediğini söyleyerek yorumundan vazgeçti. Alaycı davrandığını gösterdi. “Bunu davet etmiyorum, lütfen. Bu sadece bir şakaydı” dedi. Bir ara bir hayran, güvenlikle birlikte barikatın arkasında yürüyen bir kişiyi yakaladı ve Bebe sahneden onlara bağırıyordu.

Hayranlar, “I'm a Mess” şarkıcısının kendini savunması ve konseri bozmaya kararlı insanları dışarı atması nedeniyle açıkça mutluydu. Setlist.fm sayfasının konserle ilgili “notlar” kısmında birçok kişiyi konserden çıkardığı belirtildi. “'İyiyim (Mavi)' kalabalığa nesneler fırlatan olgunlaşmamış genç adamlar olduğu için yarı yolda yeniden başlatıldı. Onları gerçekten güzelce azarladı ” diye yazdı birisi.

Haziran 2023'te Bebe , New York City'deki Pier 17'deki Rooftop'ta setinin son şarkısını söylerken bir hayranının telefonuna çarptı. Olaydan sonra mizah anlayışını korudu ve bir sonraki konserinde telefonların yasaklanması konusunda şaka yaptı. Ayrıca olayın ardından iyileşirken hayranlarına güncellemeler vermeye devam etti ve morarmış gözünün fotoğraflarını sosyal medyada paylaştı. Olaydan sonra şöyle yazdı: "İyiyim."

Bu gönderiyi paylaş