Jennifer Lopez ve Ben Affleck Aile Gezisine Çıkıyor: Rapor

Jennifer Lopez ve Ben Affleck Aile Gezisine Çıkıyor: Rapor

4 Haziran 2024 haberlerinde

Jennifer Lopez ve Ben Affleck, ayrılık dedikodularını bir kez daha yalanladı. Son zamanlarda asılsız ayrılık spekülasyonlarının odağı olan çiftin, Ben'in oğlu Samuel'i basketbol maçında desteklemek için dışarı çıktığı bildirildi. Yeni bir rapora göre, toplantıya sadece bu değil, Good Will Hunting'in ortak yazarı Jennifer Garner'ın da katıldığı iddia ediliyor. Ancak 54 yaşındaki J. Lo ile yollarının kesişip kesişmediği belli değil.

E başına! Haber, 13 yaşındaki 30 yaşındaki oyuncu , 52, Samuel'in maçında görüldü. Jennifer ve Ben, 12 yaşındaki oğulları dışında, bu yılın başlarında kendilerini Fin olarak tanıtan 18 yaşındaki Violet ve 15 yaşındaki Seraphina'yı da paylaşıyorlar.

Bir sosyal medya videosunda görüldüğü gibi, J. Lo ve Ben, 2 Haziran Pazar günü Los Angeles'ta bir YMCA'ya doğru yürürken görüldü. Hatta binaya girmeden önce kameralar yanıp sönerken hızlı bir öpücük bile paylaştılar. Gezi için Ben koyu kırmızı fitilli kadife bir ceket, uyumlu bir tişört ve kot pantolon giyerken, Jennifer kahverengi uzun kollu bir gömlek ve kot pantolon giydi.

Çiftin gezisi, ilişki durumlarıyla ilgili devam eden spekülasyonların ortasında gerçekleşti. Geçtiğimiz birkaç hafta içinde Jennifer ve Ben'in ayrı yaşadıklarını ve evlilik sorunlarını çözdüklerini iddia eden çok sayıda rapor ortaya çıktı.

31 Mayıs'ta "Bloktan Jenny " sanatçısı yaz turnesinin iptal edildiğini duyurdu. Live Nation'dan yapılan açıklamaya göre Jennifer, "çocukları, ailesi ve yakın arkadaşlarıyla birlikte olmak için zaman ayırıyor."

Pop yıldızı ayrıca o günkü haber bülteni OnTheJLo aracılığıyla bir açıklama yayınladı : "Seni hayal kırıklığına uğrattığım için çok üzgünüm ve yıkıldım. Lütfen şunu bilin ki eğer kesinlikle gerekli olduğunu hissetmeseydim bunu yapmazdım. Söz veriyorum bunu telafi edeceğim ve hep birlikte yeniden birlikte olacağız. Hepinizi çok seviyorum. Bir sonrakine kadar."

Ne Selena yıldızı ne de Oscar kazananı evlilikleriyle ilgili dedikodulara kamuya açık bir yanıt vermese de, Atlas filminin galasında bir muhabir Jennifer'a kendisi ve Ben arasında neler olup bittiğini sordu.

Bu ayın başında "Sen bundan daha iyisini biliyorsun," diye yanıt verirken, Atlas'taki başrol oyuncusu Simu Liu da savunmasına gelerek şunu belirtti: "Tamam, bunu yapmıyoruz. Buraya bununla gelme lütfen.”

Jennifer ve Ben'in ilişkisi 2002'de başladı ve 2004'te nişanlarını kesmeleriyle sona erdi. Yaklaşık 20 yıl sonra aşklarını 2021'de yeniden alevlendirdiler ve ertesi yıl Las Vegas'ta evlendiler. 2022 yazında Jennifer ve Ben, resmi bir düğün töreninde birbirlerine yemin ettiler.

Bu gönderiyi paylaş