Chanel West Coast, Yeni Reality Şovunun Baby Bowie'yi Başarıya Nasıl Hazırlayabileceğini Paylaşıyor (Özel Röportaj)

Chanel West Coast, Yeni Reality Şovunun Baby Bowie'yi Başarıya Nasıl Hazırlayabileceğini Paylaşıyor (Özel Röportaj)

11 Mayıs 2024 haberlerinde

Chanel West Coast, anne olduğundan beri kendine biraz daha az, kızı Bowie Breeze'e ise daha çok odaklandı. 35 yaşındaki Chanel, "Talk Is Cheap" single'ını kutlarken Hollywood Life'a özel olarak "Çocuklarınızı tamamen önünüze koymaya başlıyorsunuz ve gerçekten tüm bencilliğinizi yitiriyorsunuz" dedi. “Bu, anne olma konusunda gerçekten takdir ettiğim bir şey.”

Kasım 2022'de kız çocuğunu uzun süredir erkek arkadaşı Dom Fenison ile karşılayan Chanel'e, MTV için senaryosuz bir realite şovuna katılma teklifi geldi. Eski Ridiculousness yıldızı, imza atmadan önce kızını düşündü.

Chanel, "Çocuğumun gerçekten sektörde olmasını isteyeceğimi hiç düşünmemiştim" dedi. “Her zaman normal bir hayatı olan ve kendime tam olarak ulaşamadığım gerçekten normal, sağlıklı bir hayatı olan bir çocuğum olmasını istedim. Ama aynı zamanda küçüklüğümden beri müzik ve oyunculuk hayallerim vardı.” Çocukluğuna dönüp baktığında Chanel, "Eğer benim yapmak istediğim şeyi zaten yapan bir annem olsaydı, yolum çok daha kolay olurdu" dedi.

Chanel, kızının büyüdüğünde neyin peşinden gitmekle ilgileneceğini bilmese de, "eğer dizi onun hedeflerini ve hayallerini gerçekleştirmesine yardımcı olacaksa, bence bu harika bir şey."

Chanel, "Bugün Kendall Jenner hakkında bir makale gördüm ve yorumlardaki tüm bu insanlar 'Ah, o sadece bir nepo bebek' dedi ve sonra bu beni etkiledi" dedi. “'Aman Tanrım, kızım bir nepo bebek olacak' diyorum ve insanların sırf bu kadar emek verdiğin bir ailede doğdun diye seni sıkı çalışmandan dolayı itibarsızlaştırması çok berbat bir şey. biraz daha kolay. Bunun Bowie için bu anlamda harika bir fırsat olduğunu düşünüyorum.”

MTV henüz programın prömiyer tarihini duyurmamış olsa da izleyiciler Chanel'i tamamen yeni bir şekilde görmeyi bekleyebilirler. Ne de olsa annelikte yepyeni bir döneme girerken kameralar çalışıyordu.

 

"Bu, insanların bu ölçekte göremediği tamamen farklı bir yanım" diye dalga geçti. " Beni ağlarken göreceksin . Arkadaşlarımla etkileşim kurduğumu göreceksiniz . Beni müzik kariyerimde mücadele ederken ve bir anne olarak bunu dengelemeye çalışırken göreceksiniz ve bu, hayranlarımın daha önce görmemesi gereken , hayatıma derinlemesine bir bakış."

 

Anneler Günü hafta sonu yaklaşırken, "The Laugh" podcast'inin sunuculuğunu yapan Chanel, 18 aylık kızının kişiliğinden bahsetmeden edemiyor. "Küçük alıngan bir Akrep" olarak tanımlanan Bowie, annesi tarafından akıllı ve atletik olarak övülüyor.

Chanel gülerek, "Bebek spor salonunda 4 yaşındaki çocukların bile yapamadığı bazı şeyler yapıyor" dedi. “Babası çok atletik. Belki müzik ve eğlence yapmaktan ziyade sporcu rotasını tercih edecektir . Kim bilir? Kendisi çok atletik ve koşmayı seviyor ama hareketsiz oturmayı sevmiyor."

 

Belki aynı şey Chanel için de söylenebilir. Yeni anne, bir realite şovu çekmenin, bir podcast'e ev sahipliği yapmanın ve Coasty Swim'in CEO'su olmanın yanı sıra, bağımsız bir sanatçı olarak yeni müzik üzerinde çalışmaya devam ediyor. Bu yaz yeni bir albüm çıkarmayı planlıyor ve annelikten ilham alan başka bir çalışma grubu üzerinde çalışıyor.

 

"Artık bir anne olduğum için, bir sonraki albüm için yazdığım tüm bu yeni müzikler çok daha fazla aşk şarkısı" diye dalga geçti. “Çok daha mutlu. Artık çok daha iyi bir yerdeyim. Artık Bowie hayatımda olduğu için müzik kesinlikle değişti.”

Kızı hayatına yepyeni bir mutluluk düzeyi getirirken Chanel, gelecekte bir kardeş olup olamayacağını hala tartıştığını söyledi. Şimdilik her şey anın tadını çıkarmak ve evdeki tüm başarıları kutlamakla ilgili.

 

“Her zaman birden fazla çocuğum olmasını istemiştim. Ben çocuksu bir insanım” dedi. “Fakat bedenimi geri almak çok ama çok zorlu bir mücadele oldu. Çok şey yaşadım ve yüksek riskli bir hamilelik geçirdim ve bazen vücudumun bunu tekrar yaşayabileceğini bilmiyorum… Kadınların özellikle de birden fazla çocuğu olan kadınların bu konuda yeterince itibar kazandığını düşünmüyorum. Sanki ahbap, vücudun o kadar çok şey yaşıyor ki, ben de vücudumu tüm bunlara yeniden maruz bırakmaktan biraz korkuyorum.

 

Anneliğin Chanel'e öğrettiği bir şey varsa o da aklına koyduğu her şeyi başarabileceğidir.

 

"Ben kahrolası bir süper kadınım," dedi gülerek. “Sürekli olarak en iyi uykuyu alamadığım halde hala işe gidip her şeyi yapmak zorundayken bunu nasıl yapıyorum? Sanki bir süper güç gibi. Şaka bile yapmıyorum. Annelik sizi çok motive ediyor ve eğer bunu yapabiliyorsam, her şeyi yapabilirim gibi hissetmenizi sağlıyor.”

 

Bu gönderiyi paylaş