Matthew McConaughey ve Camila Alves Tekila Kampanyası İçin Pantolonsuz Soyunup Poz Verdi: Fotoğraflar

Matthew McConaughey ve Camila Alves Tekila Kampanyası İçin Pantolonsuz Soyunup Poz Verdi: Fotoğraflar

A listesindeki çift, Pantalones Organik Tekila markasını tanıtırken tenis kortunda ve çamaşırhanede soyundu.

2 Mayıs 2024 haberlerinde

Matthew McConaughey ve Camila Alves, Pantalones Organik Tekila'larını tanıtırken riskli yeni bir fotoğraf çekiminde göründüler! Eşler, kampanya için farklı çekimlerde tamamen düştüler. Bir fotoğrafta, 54 yaşındaki oyuncu ve 41 yaşındaki tasarımcı, pantolonsuz bir şekilde tenis kortunda duruyorlardı.

İlk fotoğrafta çift, kameraya doğru yarıya kadar dönmüş, çekim için yalnızca tenis raketlerini ve beyaz üstlerini göstermişti. Açıkta kalan alanları fotoğrafçılık amacıyla bulanıklaştırıldı.

Kampanyadan ikinci bir samimi fotoğrafta Matthew ve Camila yine çamaşır odasında pantolonsuz görünüyorlardı. Interstellar yıldızı Camila ile görüşmenin ortasında görünüyordu. Kendisi odanın ortasında duruyordu, kendisi ise çamaşır makinesinin üstünde oturuyordu. Her ikisinin de elinde büyük ihtimalle tekila bulunan bardaklar vardı.

2012'den beri evli olan A listesindeki çift, son aylarda manşetlere çıkıyor. Geçtiğimiz yıl Oscar ödüllü oyuncu, Camila'nın ailesiyle ilişkilerinin ilk aşamalarında bir "inisiasyon" sürecinden geçmesi gerektiğini açıkladığında kaşlarını kaldırmıştı. Eylül 2023'te ET Kanada ile yaptığı röportajda Matthew, hiç kimsenin ailesine "kolayca" kabul edilmediğini açıkladı.

"Ailem geçiş ve kabul törenleri konusunda uzmandır ve McConaughey ailesine kolayca giremezsiniz" dedi. "Seni test ediyoruz. Hatta erkek kardeşlerim ve annemle birlikte kendi ailemizde de bizden biriyiz; ben ve erkek kardeşlerim bir konuda heyecanlanıyoruz.

Matthew daha sonra annesi Kay McConaughey'nin Camila'yı test ettiği bir olayı hatırladı ve model sonunda Kay ile bir ilerleme kaydetti.

Matthew'a göre Camila, Kay'e "'Artık senden izin istemiyorum'' dedi. “Ve temel olarak annem şöyle dedi: 'İşte başlıyoruz. Bu doğru.'"

Ağustos 2023'te Camila, kayınvalidesinin kendisiyle İspanyolca "kırık bir şekilde" konuşarak onu nasıl "test ettiğini" hatırlayınca hayranını şok etti.

Geçen yıl "Biscuits & Jam" podcast'inde Camila, "Ben ilk kez sahneye çıktığımda bütün bunları yaptı" dedi. “Gerçekten beni test ediyordu. Yani, gerçekten beni test ediyor. Bana Matthew'un tüm eski kız arkadaşlarının isimleriyle seslenirdi, benimle çok kırık bir şekilde, biraz küçümseyerek İspanyolca konuşmaya başlardı. Yani her türden şey [aynen böyle].”

Bu gönderiyi paylaş