Mauricio Umansky'nin Kyle Richards'la Paylaştığı Evden Taşındığı Bildirildi

Mauricio Umansky'nin Kyle Richards'la Paylaştığı Evden Taşındığı Bildirildi

'Beverly Hills Satın Alma' yıldızı yakın zamanda Batı Hollywood'daki yeni bir projede lüks bir apartman dairesi satın aldı.

2 Mayıs 2024 haberlerinde

Kyle Richards ve görüşmediği kocası Mauricio Umansky'nin, ilişkilerinde bir sonraki adımın ne olacağını çözmeye çalışırken ayrı yaşadıkları bildiriliyor. Us Weekly'nin haberine göre 53 yaşındaki Mauricio, Batı Hollywood'daki yeni bir projede lüks bir apartman dairesi satın aldı. 55 yaşındaki Kyle ise The Real Housewives of Beverly Hills dizisinde sıkça görülen Encino'daki evinde kalmaya devam ediyor.

Bir kaynak, yayına "Kyle ve Mauricio son birkaç aydır ayrı yaşıyorlar" dedi. "İkisi de son zamanlarda çok fazla seyahat ediyor, bu yüzden aynı çatı altında kalamayacakları bir yer bulmaya çalışıyorlar."

Tam zamanlı olarak birlikte yaşamasalar da Mauricio'nun, Kyle şehir dışındayken sık sık ana evlerini ziyaret edeceği bildiriliyor. Ayrıca La Quinta, California ve Aspen, Colorado'da da evleri var.

Mauricio ve Kyle, 2023 yılının Temmuz ayında 27 yıllık evlilikten sonra ayrıldıklarını açıklayarak hayranlarını şaşırttı. Çift henüz resmi olarak boşanma davası açmadı.

"Zor bir yıl geçirdik. Evliliğimizin en zorlu olanı” diyen realite yıldızları o dönemde Instagram üzerinden yaptıkları ortak açıklamada bunu paylaşmıştı. “Ama ikimiz de birbirimizi çok seviyor ve saygı duyuyoruz. Kimsenin herhangi bir yanlışı olmamıştır. Kamuoyunun gözü önünde olmamıza rağmen sorunlarımızı özel olarak çözebilmeyi istiyoruz.”

Extra'ya verdiği bir röportajda Kyle, taraflardan hiçbirinin boşanma davası açacak konumda olmadığını söyledi ve şöyle dedi: "Aynı çatı altında yaşıyoruz, iyi anlaşıyoruz ve sadece bunu çözmeye çalışıyoruz."

kızları Farrah Aldjufrie (35), Alexia Umansky (27) ve Sophia Umansky (24) ile Stagecoach Müzik Festivali'ni deneyimlemek için Indio, Kaliforniya'ya gittiklerinde de birleşik bir cephe oluşturdular. Farrah, ailenin omuz omuza, kollarını birbirine dolamış halde durduğu bir fotoğraf yayınladı. Gönderiye tek el-kalp emojisiyle başlık verdi.

Real Housewives of Beverly Hills'in başka bir sezonu için geri dönüp dönmeyeceğini merak ediyor . Bravo henüz oyuncu kadrosunu resmi olarak açıklamasa da Halloween Ends oyuncusu daha önce geri dönme konusunda kararsız olduğunu söylemişti.

Amazon Live'ın Nisan ayındaki oturumunda "Henüz bir şey söylemedim" dedi . “İnternette geri dönmeyeceğime ya da geri döneceğime dair raporların olduğunu biliyorum. Bu konuşma TBD'dir.

Bu gönderiyi paylaş