Sofia Richie Yeni Ayna Selfie'sinde Büyüyen Bebek Yumrularını Gösteriyor

Sofia Richie Yeni Ayna Selfie'sinde Büyüyen Bebek Yumrularını Gösteriyor

Model, kocası Elliot Grainge ile ilk çocuğu için hayranlarına bebek karnına bir göz atmak için bir sabah selfiesi çekti.

2 Mayıs 2024 haberlerinde Sofia Richie, 1 Mayıs Çarşamba günü Instagram Hikayesinde takipçilerine büyüyen karnına bir bakış attı. 25 yaşındaki hamile sosyal medya yıldızı, karnını göstermek için gece gömleğini kaldırdı ve yanına sadece "Sabah" yazdı. selfie. Tümseği gösterirken kesinlikle parlıyordu ve kızının gelmesini beklerken büyüyen şişliği göstermekten heyecanlı görünüyordu.

Fotoğrafta Sofia pastel yeşil bir pijama giyiyordu. Telefonuyla yüzünü kapattı ama büyüyen bebek karnını göstermek için gömleğini kaldırdı . Selfieyi yayınladıktan kısa bir süre sonra Sofia, lezzetli bir gözleme gibi görünen kahvaltısının fotoğrafını da paylaştı.

, Ocak ayında ilk çocuğuna hamile olduğunu açıklamıştı . Kız bebek aynı zamanda kocası Elliot Grainge'nin de ilk çocuğu. Heyecan verici haberi Vogue ile yaptığı röportajda paylaştı ve kocasına da yardımlarından dolayı sevgisini gösterdi. “[Elliot] çok tatlı bir adam, her zaman duygularımı ve beklentilerimi korumak istiyor, bu yüzden beni bir nevi oturttu ve şöyle dedi: 'Bu [hamilelik testleri] negatif çıkarsa üzülmeyin. Bizim anımız gelecek.' Üç testi de aynı anda yaptığımızda hepsi pozitif çıktı” dedi.

Sofia, hamileliği boyunca hayranlarına nasıl olduğu hakkında güncel bilgiler verdi ve Elliot ile kendisinin kız bebekleri için nasıl hazırlandıkları hakkında ayrıntılar verdi. Ocak ayının sonunda, kendisi ve Elliot'un bir kızları olacağını öğrenmek için cinsiyetlerini açıkladıkları videoyu da paylaştı. Sosyal medyadaki bir videoda topla ateş açıldı ve konfeti patlamasıyla birlikte pembe bir duman çıktı. Kız çocuk sahibi olacaklarını öğrenen Sofia, "Çok heyecanlıyım" dedi. Başlıkta komşularından özür dilemesiyle ilgili şaka yaptı.

 

 

Bu gönderiyi paylaş