Jessica Biel, Tatlı Sevgililer Günü Anma Töreni İçin Justin Timberlake'le Birlikte Olan İki Oğlunun Nadir Fotoğraflarını Yayınladı

Jessica Biel, Tatlı Sevgililer Günü Anma Töreni İçin Justin Timberlake'le Birlikte Olan İki Oğlunun Nadir Fotoğraflarını Yayınladı

14 Şubat 2024 haberlerinde

41 yaşındaki Jessica Biel'in bir değil üç Sevgililer Günü var! Aktris, kocası Justin Timberlake (43) ve iki oğlunun yer aldığı nadir bir fotoğraf atlıkarıncasını V-Day'de Instagram'da paylaştı. Gönderinin ilk slaytında, ünlü aile karlı bir günün tadını çıkarırken, "Aynalar"ın hit yapımcısı küçüklerinden birini sevimli bir şekilde omuzlarında taşıyordu. Justin ayrıca ikinci slaytta 8 yaşındaki oğlu Silas'la birlikte poz verdi.

Gururlu anne, üç sevgilisinin üzerinden fışkırmak için bu başlığı kullandı. Jessica, üç siyah kalp emojisiyle birlikte "Sevgililer Günü x3" diye yazdı. Justin yorum bölümüne girmeyi ihmal etmedi ve eşine üç adet kırmızı kalp emojisi bıraktı. Jessica ve 43 yaşındaki çift 2012'den beri evli ve Silas'ı 3 yaşındaki oğulları Phineas ile paylaşıyorlar. Hatta gönderinin son slaytında iki kardeşin birlikte yemek yiyip film izlerken çekilmiş tatlı bir fotoğrafı bile yer alıyordu.

41 yaşındaki sevilen gönderiyi paylaştıktan kısa bir süre sonra Jessica'nın 14 milyon takipçisinin çoğu tepki vermek için yorumlara yöneldi. "Sevgililer günün kutlu olsun!!! Justin, Jessica ve çocuklar!!!” bir hayran şunu yazdı, bir diğeri ise şöyle konuştu: “Bakın ne kadar büyüyorlar! Mutlu V günü! Diğer birkaç hayran, yürümeye başlayan çocuğun altın rengi buklelerinin üzerinden fışkırmaktan kendini alamadı. "Çok tatlı, saçlarının kontrastına bakın" diye yazarken bir başkası da şunu ekledi: "Sarışın Justin bukleli!!"

Justin de Sevgililer Günü'nde başrol oyuncusu için sevimli bir gönderi paylaştı. Şarkıcı, kendisinin ve Jessica'nın dağdan aşağı kızakla inip birlikte güldüğü komik bir klibini paylaştı. “İlk görüşte aşk, karşınızdakini ilk kez gördüğünüz an ile sınırlı değildir. Beni buna inandırıyorsun… çünkü sana her baktığımda, hayal edebileceğimden daha büyük ve daha iyi aşık oluyorum” diye yazdı başlıkta.

Aşık olan eş, yıldız adayıyla olan ilişkisi için minnettarlığını bile ifade etti. Justin şöyle devam etti: "Sizinle paylaşımda bulunduğum her gün, bana sınırsız ve koşulsuz sevgiyi deneyimlediğim için ne kadar şanslı olduğumu hatırlatıyor." “Beni bir çocuk gibi güldürüyorsun ve beni şaşırtan bir şiddetle seviyorsun. Bu klip beni kocaman gülümsettiğinden paylaşmak zorunda kaldım. Senin tüm açılarını seviyorum @jessicabiel. Benim eğlenceli sevgilim."

Daha sonra Grammy kazananının 72 milyon takipçisinin çoğu, Justin'in Jessica'ya olan sevgisine bayılmak için yorumlara gitti. “Şimdi kocaman gülümsüyorum!! Bu şimdiye kadar göreceğim en tatlı şey!” Bir hayran şöyle yazdı, bir diğeri ise şöyle yazdı: "Tamam, orijinal ses ile bu daha da tatlı!" Üçüncü bir hayran da "gıcık kahkahaların" kesinlikle "aşklarının" kanıtı olduğunu belirtti. Justin bir gün önce aynı videoyu paylaşmıştı ancak orijinal sesin üzerine “Selfish” adlı şarkısını eklemişti. Gönderinin altına el kalp emojisiyle birlikte "Annen seni yaptığına sevindim" yazdı.

Bu gönderiyi paylaş