Jennifer Lopez'in Yeni Belgeseli: 'Hiç Anlatılmamış En Harika Aşk Hikayesi' Hakkında Her Şey

Jennifer Lopez'in Yeni Belgeseli: 'Hiç Anlatılmamış En Harika Aşk Hikayesi' Hakkında Her Şey

16 Şubat 2024 haberlerinde

Jennifer Lopez hayranı olmanın tam zamanı! Şarkıcı sadece on yıl aradan sonra ilk albümünü çıkarmakla kalmadı This Is Me…Now, aynı zamanda bir film projesi de var ve albümün yapımıyla ilgili bir belgesel hazırlayacağını da açıkladı. Yeni albüm 2002'deki This Is Me…Then'in devamı niteliğinde ve J.Lo bunun onun şimdiye kadarki son albümü olabileceğini söyledi.

Hayranların This Is Me…Now'a ve yeni filme alışmak için bolca vakti varken J.Lo, oraya ulaşma sürecini anlatan bir belgeselin Şubat ayı sonunda yayınlanacağını açıkladı. Belgeselin adı Hiç Anlatılmamış En Büyük Aşk Hikayesi. Yeni film hakkında bilmeniz gereken her şeyi burada öğrenin!

'Hiç Anlatılmayan En Harika Aşk Hikayesi' Ne Zaman Çıkıyor?

The Greatest Love Story Never Told, albüm ve film This Is Me…Now'dan neredeyse iki hafta sonra yayınlanacak. İlk gösterimi 27 Şubat Salı günü Amazon'un Prime Video platformunda yapılacak.

J. Lo, 16 Şubat Cuma günü The Greatest Love Story Never Told'un fragmanını yayınladı. Fragmanda Jennifer'ın geçmiş ilişkilerinden ve albümü yaparken karşılaştığı zorluklardan bahsettiği görülüyor. Ayrıca albüm yapımı ve beraberindeki filmin çekimlerinin kamera arkası kliplerinin yanı sıra bir dans stüdyosunda çekilmiş çekimlerinin yanı sıra Fat Joe ve kocası Ben Affleck'in küçük rolleri de yer alıyor. Bir sahnede, projeyi finanse etmek, yazmak, içinde dans etmek ve şarkı söylemek dahil olmak üzere projenin her aşamasına nasıl dahil olduğunu ayrıntılarıyla anlatıyor.

'Hiç Anlatılmayan En Büyük Aşk Hikayesi' Neyle İlgili?

Yeni belgesel en önemlisi J.Lo'nun en yeni albümünün yapım sürecini konu alıyor ve albümün ana temasını detaylandırıyor. Fragmanın bir noktasında "Bu Benim...Şimdi gerçekte kim olduğun gerçeğiyle yüzleşmekle ilgili" diyor.

Belgeselin başlığı, Ben'in Jennifer'a ona olan sevgisini ifade etmek için verdiği bir dizi aşk mektubundan alınmıştır. Şarkıcı, albümü hazırlarken parçaları çalışma arkadaşlarıyla paylaştı. Belgeselin bir noktasında oyuncu içeri giriyor ve harflerin dağıldığını görüyor ve bazı düşüncelerini ifade ediyor. “Bunun hiç anlatılmamış en büyük aşk hikayesi olması gerçeğinin güzelliğini, şiirselliğini ve ironisini gerçekten buldum. Bununla ilgili bir kayıt yapıyorsanız, bu bir nevi bunu anlatıyormuşsunuz gibi görünüyor” diyor Variety aracılığıyla bir noktada.

Jennifer Proje Hakkında Ne Dedi?

This Is Me…Now çıkışının öncesinde Jennifer, albüm ve film hakkında çok şey paylaştı. The Greatest Love Story Never Told yayınlanmadan önce Jennifer, yukarıda bahsedilen Variety röportajında proje hakkında bir bütün olarak konuştu. Bundan nasıl gurur duyduğunu anlattı. "Sanırım herhangi bir projeyi ortaya koyduğunuzda, hayatınızda öyle bir noktaya gelirsiniz ki, bunu dünyadaki her insanın onun hakkında en güzel fikrine sahip olmasını sağlamazsınız" dedi. “Ama bunun güzel bir proje olduğunu düşünüyorum. Mesaj güçlü ve mesaj doğrudur. Bunun gerçek bir sanat eseri olduğunu düşünüyorum ve bununla gurur duyuyorum.”

Bu gönderiyi paylaş