Paris Hilton, Oğlu Phoenix'in ilk Doğum Gününü Sevimli Bir Saygıyla Kutluyor: Fotoğraflar

Paris Hilton, Oğlu Phoenix'in ilk Doğum Gününü Sevimli Bir Saygıyla Kutluyor: Fotoğraflar

16 Ocak 2024 haberlerinde

42 yaşındaki Paris Hilton kutlama havasında! Paris In Love yıldızı, 16 Ocak'ta bir dizi yeni fotoğrafını paylaşarak oğlu Phoenix'i birinci doğum gününde onurlandırdı. Gönderinin ilk slaytında girişimci sıcak pembe bir paltoyla şık görünüyordu ve küçük oğlunu kucağına almıştı. biri onun kollarında. Anne-oğul ikilisinin özel uçağında bilinmeyen bir yere doğru yola çıktığı görüldü.

“Yıldızlar Kördür” şarkıcısı, özel gününde oğluna tatlı bir aşk mektubu yazmak için fotoğraf atlıkarıncasının başlığını kullandı. Paylaşımına "Bir yıl önce güzel bir melek bebek hayatımıza girdi, çok fazla sevgi ve mutluluk getirdi" diye başladı. “Benim kıymetli küçük çocuğum, sen gerçekleşen bir hayalden daha fazlasısın. Hayatımı tamamlıyorsun.” Paris ve kocası Carter Reum, Phoenix'i Ocak 2023'te taşıyıcı anne aracılığıyla karşıladılar.

Gururlu anne ayrıca ailesine olan minnettarlığını da dile getirdi. Realite TV kişiliği, "Seninle geçirdiğim her gün paha biçilemez bir hediye ve senin annen olduğum için sonsuz minnettarım" diye devam etti. “Pek çok doğum gününün ilkini kutluyoruz, Bebek P; sevimli ekibimizle ömür boyu kahkaha, sevgi ve harika maceralar dileriz ! 1. Doğum Günün Kutlu Olsun! Aynı gönderinin ikinci slaytına Paris, Phoenix'in itfaiye araçlarının da bulunduğu siyah tulumlu güzel bir fotoğrafını da ekledi.

Paris, oğluyla evlerinin etrafında oynarken başka birkaç fotoğraf daha ekledi. Sarışın güzel, gönderiyi paylaştıktan sonra 26 milyon takipçisinin çoğu, bebek Phoenix'i kutlamak için yorumlara katıldı. Paris'in teyzesi ve RHOBH yıldızı Kyle Richards, "Ah, doğum günün kutlu olsun Phoenix seni seviyorum" diye yazdı. Bu arada kız kardeşi Nicky Hilton, kalp gözlü emojiyle birlikte "En tatlı doğum günü çocuğu" diye ekledi. Şarkıcı Demi Lovato bile doğum günü çocuğunun yorumlarını coşkuyla karşıladı. "Çok değerli!!!" şarkıcı yazdı.

Phoenix'in doğum günü kutlaması, Paris'in kendisi ve kocasının da bir kız çocuğuna sahip olduklarını açıklamasından iki aydan kısa bir süre sonra gerçekleşti. Stil ikonu, Londra'nın gelişini Instagram gönderisiyle Şükran Günü ile duyurdu. Paris, üzerinde kızının adının yazılı olduğu pembe tulumun fotoğrafına "Kızım için minnettarım" yazdı. Kyle, yeğenini bir dizi pembe kalp emojisiyle tebrik etmek için yorumlara katıldı. Kris Jenner, Khloe Kardashian, Demi ve daha fazlası dahil olmak üzere diğerleri de bu anı kutladı.

 

Bu gönderiyi paylaş