'Bekarlığa Veda' Mezunu Clare Crawley, Taşıyıcı Anne Aracılığıyla İlk Çocuğunu Karşılıyor: 'Rüya Gerçek Oldu'

'Bekarlığa Veda' Mezunu Clare Crawley, Taşıyıcı Anne Aracılığıyla İlk Çocuğunu Karşılıyor: 'Rüya Gerçek Oldu'

16 Ocak 2024 haberlerinde

Bekarlığa veda mezunu Clare Crawley resmen bir anne! 42 yaşındaki Clare, ilk çocuğunu 15 Ocak Pazartesi günü kocası Ryan Dawkins'ten taşıyıcı anne yoluyla dünyaya getirdiğini duyurdu. Reality yıldızı, Instagram Stories'inde çiftin hastane odasında kucaklaştığı bir fotoğraf yayınladı. "O burada!" Clare pembe metinle yazdı. “Sağlıklı + sevilmenin ötesinde. Rüya gerçek oldu” diye ekledi. Clare ve Ryan yeni doğan kız bebeklerinin adını açıklamadılar.

Bu Clare'in ilk, Ryan'ın ise üçüncü çocuğu. Mascot Sports CEO'sunun daha önceki bir ilişkiden iki kızı var. Ryan daha önce Ekim 2022'de Instagram Soru-Cevap bölümünde kızlarının Clare'e "tamamen takıntılı" olduğunu söylemişti.

Clare, Temmuz 2023'te taşıyıcı anne yoluyla bir bebek beklediğini, kendisi ve Ryan'ın kıyafetlerini dışarıda kurumaya asarken beyaz bir tulumu gösteren bir Instagram klibi ile duyurdu. Video, Hilary Duff'un "What Dreams Are Made Of" şarkısıyla oynatıldı.

“Çamaşırlarımız 2024'te çok daha sevimli hale gelmek üzere!!” Clare başlıkta şunu yazdı. “Hayatımın son 10 yılını hepinizle paylaştığım için bu sırrı saklamanın ne kadar zor olduğunu size anlatamam! Bu, Ryan ve benim IVF'nin ve onunla birlikte gelen her şeyin belirsiz dünyasında bu noktaya kadar ilerlerken kalplerimize yakın tuttuğumuz bir yolculuk. Bizim için nasıl bir şey olduğunu yakında sizinle paylaşmak için sabırsızlanıyorum ve o zamana kadar mucizeleri gerçekleştirdiği için @eggwhisperer'a inanılmaz derecede minnettarız! o ekledi.

Clare ve Ryan 2021'in sonlarında tanıştılar ve Ekim 2022'de nişanlandıklarını duyurdular. Dört ay sonra, Şubat 2023'te Sacramento, California'da muhteşem bir törenle evlendiler. hayatım… hiçbir şeyi değiştirmem! “Hayatımın en mutlu günü kesinlikle!”

Clare, Ryan'a aşık olmadan önce Dale Moss'la ara sıra bir aşk yaşadı. Çiftin birbirleriyle birlikte olmak için sezondan erken ayrılmasının ardından ana kadro için benzeri görülmemiş bir değişiklik sunan The Bachelorette'in 16. sezonunda tanıştılar. Tayshia Adams sezonun geri kalanını tamamladı. Clare ve Dale Kasım 2020'de nişanlandılar ancak Ocak 2021'de ayrıldılar.

Bu gönderiyi paylaş