Selena Gomez, Benny Blanco ile Aşkın Ortasında İlişki Önceliklerini Açıkladı

Selena Gomez, Benny Blanco ile Aşkın Ortasında İlişki Önceliklerini Açıkladı

22 Aralık 2023 haberlerinde

Selena Gomez, 21 Aralık Perşembe günü yayınlanan yeni röportajında bir ilişkide neye öncelik verdiğini anlattı. The Only Murders in the Building yıldızı (31), yeni röportajında şefkatli ve iyi bir dinleyici olan birini istediğini açıkladı. Benny Blanco ile filizlenen romantizmi hakkında konuşmasa da, yapımcı 35 yaşındaki yapımcıyla olan aşkını yakın zamanda doğruladığını belirtti.

Latinoamerica ile yaptığı röportajda kendine saygı ile başkalarına duyduğu sevgi arasında bir denge bulduğunu itiraf etti . "Dürüst olmak gerekirse, doğru türden insanlardan etkilenmeye başlamalıyım çünkü bu her ikisinden de biraz" dedi. "Seni dinleyebilecek ve seninle ilgilenebilecek birini bulmak çok zor ama biliyorum ki bu gerçekleştiğinde harika olacak ve sen de bunun sağlıklı olmasını isteyeceksin."

Röportaj, Selena'nın yıldız yapımcıyla çıktığını doğrulamasından birkaç hafta sonra yayınlandı, ancak daha sonra bir Instagram yorumunda yaklaşık altı aydır birlikte olduklarını itiraf etti. Selena daha sonra ikilinin sevimli siyah beyaz fotoğrafını Instagram Hikayesinde paylaştı. Ayrıca öpüşürken çekilmiş sevimli bir fotoğrafını da paylaştı.

Selena geçmişte ilişki önceliklerini ve duygularını paylaşmaktan çekinmiyordu. Bekarken sosyal medyada ilişki durumuyla ilgili birçok şaka da yaptı.

Hayranlar, Rare şarkıcısının yeni bir sevgili bulması nedeniyle çok heyecanlıyken, Selena'nın önceki rekorunu kırdıktan üç yıl sonra çıkan son albümünü sabırsızlıkla bekleyen pek çok insan da var. Ağustos ayında “Single Soon”u çıkardığında biraz erteleme olsa da bir sonraki albümünün ne zaman çıkacağına dair resmi bir duyuru yapılmadı. Şarkıcı ve oyuncu, Instagram yorumunda hayranlarının ne zaman “SG3” alacağına dair ipucu verdi. “2 ay sonra” yeni bir albüm çıkacağını söyledi.

Bu gönderiyi paylaş