Taraji P. Henson, Oprah'ı Savundu ve 'Mor Renk' Basın Turu Sırasında Kavga Ettikleri Söylentileri Kapattı

Taraji P. Henson, Oprah'ı Savundu ve 'Mor Renk' Basın Turu Sırasında Kavga Ettikleri Söylentileri Kapattı

22 Aralık 2023 haberlerinde

Taraji P. Henson, Hollywood'da Siyah kadınların düşük maaş aldığına dair konuştuktan sonra Oprah Winfrey ile kavgalı olduğu yönündeki söylentileri netleştirdi. 53 yaşındaki Taraji, 21 Aralık'ta iki yıldızın bir fotoğrafını Instagram'da yayınladı ve Taraji'nin rol aldığı yeni The Color Purple yeniden yapımının baş yapımcısı olan 69 yaşındaki Oprah ile olan bağı hakkında bir mesaj yazdı.

"Hanım. OPRAH, The Color Purple'ın TÜM OYUNCULARI için sabit ve sağlam bir ışık fenerinden başka bir şey değildi!!! Taraji yazdı. “Hepimize TEŞVİK, REHBERLİK ve TARTIŞILMAZ DESTEK sağladı. İhtiyacım olan HERŞEY için kendisine kişisel olarak ulaşmamı söyledi ve ben de bunu yaptım!

Empire yıldızı, "Duyduğumu hissettirmek için BİR ÇAĞRI... BİR KONUŞMA... ve SİYAH KADININ BİR KARAR VERMESİ gerekti" diye ekledi. “Yaptığınız HER ŞEY için @OPRAH Hanım'a teşekkür ederiz .”

Mesajının başlarında Taraji, Gayle King ile yakın zamanda yaptığı bir röportajda maaş eşitsizliği hakkında yaptığı yorumları destekleyen hayranlarına teşekkür etti. "Mesajıma gördüğüm şefkat, anlayış ve destekle yanıt verdiğiniz için teşekkür ederim" diye yazdı.

Taraji'nin Sirius XM için Gayle ile yaptığı röportaj sırasında oyuncu, Siyah kadınların Hollywood'da hak ettiklerinden daha az para kazanmasından duyduğu hayal kırıklığını duygusal bir dille anlattı. Oscar adayı, "Bu kadar çok çalışmaktan, yaptığım işte nezaket göstermekten, maliyetin çok küçük bir kısmını almaktan yoruldum" dedi. “Kız kardeşlerimin aynı şeyi tekrar tekrar söylediğini duymaktan yoruldum. Yoruldun. İnsanların 'Çok çalışıyorsun' dediğini duyuyorum. Mecburum. Matematik değil matematik . Ve çok çalışmaya başladığınızda ekipleriniz olur. Yaptığımız işin büyük faturaları geliyor. Bunu yalnız yapmıyoruz. Bütün bir ekip arkamızda. Ücretlerini almaları gerekiyor."

Taraji ayrıca, "Görünüşe göre ne zaman bir şey yapsam ve başka bir cam tavanı kırsam, yeniden müzakere etme zamanı geldiğinde, sanki az önce yaptığım şeyi hiç yapmamışım gibi yine dibe vuruyorum ve sadece yorgunum" dedi. "Yorgunum. Seni giyiyor.

Taraji, The Color Purple'da Danielle Brooks, Fantasia Barrino, Colman Domingo, Corey Hawkins ve Halle Bailey ile birlikte rol alıyor. Filmin yapımcılığını üstlenen Oprah, Steven Spielberg'in 1985 yapımı uyarlamasında, Whoopi Goldberg ve Danny Glover'ın da yer aldığı filmde rol aldı. Mor Renk Noel Günü sinemalarda gösterime giriyor.

Bu gönderiyi paylaş