Kyle Richards, Meksika'da Eski Mauricio Umansky Frolics rolünde Aspen'de Lele Pons'la Minik Telli Bikiniyle Sallandı

Kyle Richards, Meksika'da Eski Mauricio Umansky Frolics rolünde Aspen'de Lele Pons'la Minik Telli Bikiniyle Sallandı

21 Aralık 2023 haberlerinde

Hiçbir şey tatili bikini postu kadar güzel anlatamaz! 54 yaşındaki Kyle Richards, tatil hafta sonu öncesinde 21 Aralık'ta seksi tanga bikinisinin birkaç fotoğrafını paylaşmak için Instagram Hikayesini kullandı. Açıklayıcı fotoğrafta, The Real Housewives of Beverly Hills'in yıldızı arkasını kameraya dönük ve ona bakıyordu. okyanusta gün doğumu gibi görünen şey. Kyle gönderisine başlık koymasa da Auberge Resort Susurros del Corazón'u etiketledi.

Fotoğrafta Kyle, arsız bikini altlarının yanı sıra, onunla eşleşen çok renkli bir bikini üstünü de salladı. Daha sonra 54 yaşındaki oyuncu, en yakın arkadaşı Faye Resnick (66) ile havuzda çekilmiş siyah beyaz bir fotoğrafını Instagram hesabında paylaştı. Kyle, yüzmek için aynı bikiniyi giydi ancak bu kez spor yaptı. birkaç aksesuar. Dört çocuk annesi, üzerinde "Mamitas" yazan bir kamyon şoförü şapkasını ve büyük boy güneş gözlüklerini salladı.

Bikini paylaşımından iki gün önce Kyle, yolculuğuna başlamak için Instagram hesabında okyanus manzaralı muhteşem bir fotoğraf paylaştı. Altyazıda, esmer güzel, Mauricio Umansky ile evliliğindeki son zamanlardaki değişimlere gönderme yapıyor gibi görünüyor. Plaj fotoğrafının başlığına "Bazen gerçeklikten bir süreliğine kaçmamız gerekir" diye yazdı. Tatil fotoğrafında Kyle, neredeyse transparan beyaz bir elbiseyle büyüledi ve makyajsız yüzünü sallıyor gibi göründü.

 

Kyle güneye doğru bir gezinin tadını çıkarırken, görüşmediği eşi de 20 Aralık'ta Aspen, Colorado'ya gitti ve 20 Aralık'ta YouTuber Lele Pons (27) ile birlikte bir kış harikalar diyarının tadını çıkardı. Mauricio, Lele'nin videosunda, sarışın güzeli kayak yaparken kaydederken etiketlendi. banyo havlusundan başka bir şey yok. 30 yaşındaki şarkıcı Anitta'nın da yer aldığı videonun altyazısını " En iyi arkadaşınızla kayak yapmak gibi.. film yapımcısı : @mumansky18" yazdı. Emlak kralı, klipteki iki kadına övgüler yağdırmak için yorumlara kulak verdi. Mauricio, "Siz hanımlar bugün bunu başardınız, tebrikler" diye yazdı.

 

Bildirilen eski sevgililer, boşanmaya doğru ilerlediklerine dair devam eden söylentilerin ortasında kendi kaçış yerlerine doğru yola çıktılar. Temmuz ayında Kyle ve Mauricio, Instagram aracılığıyla yaptıkları bir açıklamayla söylentileri susturmak için Instagram'a gittiler. O dönemde "Bugün hakkımızda çıkan haberlere göre, boşanacağımıza dair her türlü iddia doğru değildir" diye yazmışlardı. “Ancak evet zor bir yıl geçirdik. Evliliğimizin en zorlu evliliği. Ama ikimiz de birbirimizi çok seviyor ve saygı duyuyoruz.”

Aylar sonra Kyle, 13 Aralık'ta yayınlanan RHOBH'nin sezon ortası fragmanında evliliğindeki sorunları anlatırken gözyaşlarına boğuldu. Klipte eşine "Mutlu ve tatmin olmuş hissetmek istiyorum" dedi. Bir itirafta Kyle, ilişkisinin gücüyle ilgili şüphelerini dile getirdi. "Moe ve ben bunu başarabilecek miyiz bilmiyorum" dedi. TV yıldızı ve Mauricio 1996'dan beri evliler ve aralarında Alexia (27), Sophia (23) ve Portia (15)'nın da bulunduğu üç kız çocuğu paylaşıyorlar. Kyle aynı zamanda daha önceki bir ilişkiden olan 35 yaşındaki Farrah Aldjufrie'nin de annesi.

Bu gönderiyi paylaş