Bradley Cooper, Kızının Okul Hemşiresinden Bir Telefon Aldıktan Sonra 'Maestro' Etkinliğinden Çıktı

Bradley Cooper, Kızının Okul Hemşiresinden Bir Telefon Aldıktan Sonra 'Maestro' Etkinliğinden Çıktı

22 Aralık 2023 haberlerinde

Bradley Cooper her zaman kızına öncelik verir. 48 yaşındaki Maestro yıldızı, yazar ve yönetmen, New York'ta yeni filminin tanıtımını yapan bir basın toplantısındayken çocuğu Lea De Seine'in okul hemşiresinden acil bir telefon aldı. Bradley onları geri aradıktan sonra basın odasına, Lea'ye yalnızca bir ebeveynin sağlayabileceği bir şey vermek için hemen okuluna gitmesi gerektiğini söyledi.

"Çok üzgünüm. Az önce okul hemşiresi beni aradı. Onları geri aramak için odadan bir saniyeliğine çıkabilir miyim, sen de yoluna devam edebilirsin - olur mu?” Silver Linings Playbook oyuncusu 21 Aralık'taki etkinlikte Daily Mail'e göre bu soruyu sordu.

Sahneye döndükten sonra Bradley, "Lea'nin ihtiyacı olan bir şeyi yapmak için okula gitmem gerekiyor" dedi. “Onların izin vermediği bir şeyi uygulamak zorundayım. Bunu yapmak zorundayım, yani 10 dakikalık bir yürüyüş gibi."

Daha sonra konferanstan kaçtı. Şu anda 6 yaşındaki çocuğunun okulunda ne olduğu belli değil ve Bradley'nin basın etkinliğine dönüp dönmediği bildirilmedi.

Sadece bir hafta önce hayranlar, Lea'yi Maestro'nun Los Angeles galasında babasıyla birlikte ilk kırmızı halısında yürürken görmüşlerdi. Etkinlikte baba-kız ikilisi el ele tutuşarak kameralara gülümsedi. Lea, Dolce & Gabbana leopar desenli bir elbise giymişti ve geceyi geçirmek için kırmızı bir omuz çantası taşıyordu. Maestro'nun tüm kadrosu ayrıca Lea ve Akşamdan Kalma yıldızıyla fotoğraf çektirdi.

A Star Is Born oyuncusu ve yönetmeni Lea'yı eski sevgilisi Irina Shayk ile paylaşıyor. Bradley ve 37 yaşındaki Irina, 2015'ten 2019'a kadar birlikteydiler ve ayrılmış olsalar bile ikisi, çocuklarına ustaca ortak ebeveynlik yapmaya devam ettiler. Hatta tatiller ve diğer etkinlikler için aile olarak birlikte vakit geçirmek konusunda işbirliği bile yaptılar. Üçlü, Cadılar Bayramı'nda New York'ta Bradley ve Irina'nın yüzlerini kapatmak için maske taktığı şeker mi şaka mı yaparken görüldü.

Irina ayrıca eski sevgilisini, kızlarını Los Angeles'taki film galasına götürdüğü için övdü. Model, Instagram Hikayelerinde Bradley ve Lea'nin kırmızı halıda bir fotoğrafını yeniden paylaşarak, "Baba ve Lea ile çok gurur duyuyorum" yazdı.

Daha önce Bradley, Variety'nin “Actors on Actors” programı için Emma Stone ile kızı hakkında konuşmuştu. Konuşmaları sırasında Pensilvanya yerlisi, Lea'yla yaptığı ilginç dondurma turunu hatırlayarak ne kadar akıllı olduğuna dikkat çekti.

“Geçen gün kızımın yanındaydım; 'Peki öldükten sonra ne olacak?' dedi” dedi. “'Aslında bilmiyorum' dedim. Çünkü ona her zaman gerçeği söylüyorum. Bradley daha sonra Lea'nin kendisine "Google bilmiyor mu?" diye sorduğunu açıkladı. 

Bu gönderiyi paylaş