Paris Hilton, Geçen Yıl 2 Çocuğunu Ağırladıktan Sonra 'Sıcak' Tatilleri Kırmızı İç Çamaşırlarıyla Kutladı

Paris Hilton, Geçen Yıl 2 Çocuğunu Ağırladıktan Sonra 'Sıcak' Tatilleri Kırmızı İç Çamaşırlarıyla Kutladı

22 Aralık 2023 haberlerinde

42 yaşındaki Paris Hilton, 22 Aralık'ta Instagram üzerinden paylaştığı bir dizi yeni iç çamaşırı fotoğrafıyla Noel öncesinde sıcaklığı artırdı. Paris in Love yıldızı, derin dekolteli parlak kırmızı iç çamaşırı setiyle hayranlarını çılgına çevirdi. üst, uyumlu bir jartiyer ve kırmızı şeritli çoraplar. Sarışın güzel, gösterişli görünümünü kırmızı yüksek topuklu ayakkabılar, kırmızı bir ceket ve pırlanta kolyeyle süsledi.

42 yaşındaki oyuncu, seksi paylaşımının başlığında ünlü sloganlarından bazılarını kullanmayı bile ihmal etmedi. “Tatiller hiç bu kadar sıcak olmamıştı! Tüm #Slivmas'ta kızakla kayma! Yaramazlar veya hoşlar listesinde misiniz? #BuSıcak,” diye yazdı Paris başlıkta. TV yıldızı, süslenmiş Noel ağacının önünde poz verirken şenlik havasında olduğunu da kanıtladı. İlk slaytta DJ, üzerinde kendi adının yazılı olduğu pembe, göz kamaştırıcı bir süs bile tutuyordu.

Yeni iki çocuk annesi, şık kıyafetiyle çarpıcı fotoğrafları paylaştıktan kısa bir süre sonra, yaklaşık 26 milyon takipçisinin çoğu tepki vermek için yorumlara gitti. Bir hayran, "Noel Baba bu sezon uçağa biniyor olabilir çünkü sen kesinlikle KIZAKLIYORSUN" diye şaka yaptı, bir diğeri ise " Kaymak mevsimi geldi !" Bu sırada üçüncü bir hayran da kadının iç çamaşırına hayran kalmaktan kendini alamadı. Üçüncü hayran, "Noel kıyafetlerini tek tek eritmek çok sıcak" diye yazdı. Tabii ki Paris'in kocası Carter Reum da tepki gösterdi ve Paris'i "Noel için şimdiye kadarki en iyi hediye" olarak nitelendirdi.

 

Paris'in son sosyal medya paylaşımı, kızı Londra'nın doğduğunu duyurmasından sadece bir ay sonra geldi. Heyecan verici haberi, üzerinde küçük çocuğunun adının bulunduğu bir tulumun fotoğrafıyla doğrulamak için Şükran Günü'nde Instagram'ı kullandı. Sürpriz bebek duyurusuna "Kızım için minnettarım" yazdı. Khloe Kardashian da dahil olmak üzere birçok kişi Paris'i Londra'nın doğumundan dolayı tebrik etti. "Ah Kalbim!!!!! Tebrikler Paris!!!! Aileniz çok güzel ve Londra'yla tanışmak için sabırsızlanıyorum” diye yazdı 39 yaşındaki yazar.

 

"Stars Are Blind" şarkıcısı bu yıl sadece bir kız çocuğu dünyaya getirmekle kalmadı, aynı zamanda oğlu Phoenix de Ocak ayında doğdu. Paris, her iki çocuğunu da taşıyıcı anne aracılığıyla karşıladı ve kendi travmalarının ardından bebekleri tek başına taşımaktan "çok korktuğunu" açıkladı. Oğlunun doğduğu sırada elindeki fotoğrafını paylaşıp altına "Sen zaten kelimelerle anlatılamayacak kadar seviliyorsun" başlığını attı. Londra'nın gelişinden günler sonra Paris, PEOPLE ile konuştu ve "hayatının" artık "tamamlandığını" itiraf etti. Medya yıldızı şunu açıkladı: "Küçük oğlum ve şimdi de küçük kızımla hayatım çok tamamlanmış gibi geliyor."

 

Bu gönderiyi paylaş