Rapçi'nin Yeni Albümünün Çıkışında Taylor Swift ve Swifties'i Övdü

 Rapçi'nin Yeni Albümünün Çıkışında Taylor Swift ve Swifties'i Övdü

20 Aralık 2023 haberlerinde

41 yaşındaki Nicki Minaj, yakın zamanda 8 Aralık'ta son albümü Pink Friday 2'yi çıkardı ve bu anı 20 Aralık'ta bir dizi yeni tweet ile kutladı. Rapçi hayranlarının bir kadın rap albümü için vinil satış rekorunu kırmasının ardından Nicki, Satışlardaki başarısından dolayı 34 yaşındaki Taylor Swift'i övmek için X'i (Twitter) kullandı. “SAG QUEEN TAYLOR HAK EDİYOR!!!! DÖNEM!!!!! Aylarca, yıllarca ara veriyor, sonra harika müzikle ve onu asla bırakmayacak hayranlarla geri dönüyor!!!! Son!!!!!!!" Nicki tweetlerden birinde şunu yazdı.

Daha sonra aynı Twitter başlığında Nicki, neden Taylor'dan bahsettiğini açıklamaya devam etti. " Bana sordukları sorular nedeniyle sadece barbz'larla vinilleri tartışıyordum..." diye devam etti . “Tarihteki tüm kadın rap albümleri arasında plak satış rekorunu kırdık. Bu, perakendecilerin vinillere bu kadar yüksek talep olacağını bilmelerinin mümkün olmadığı anlamına geliyor . Öyle ya da böyle, artık bunu yapıyorlar! Bu muhteşem bir şey!”

Bir çocuk annesi, Taylor'dan ve onun etkileyici satışlarından da övgüyle bahsetti. “Taylor ve hayranları işe koyuldu. Şimdi sıra bizde,” diye yazdı Nicki. Daha sonra 34 yaşındaki oyuncunun kendisi ve hayranları için "arzulanacak" bir şey olduğunu belirterek devam etti. “Bu bir KUTLAMAdır!!!!! Bu albümdeki her sanatçıya teşekkür etmek üzereyim,” diye ekledi Nicki. "Ancak!!!! Mesele şu ki, SAG QUEEN Taylor'ı, Swifties'i ve Republic Records'u izlerken arzulayacak bir şeyimiz var ."

Nicki, "Lover" müzisyeniyle ilgili gönderileri yayınladıktan kısa bir süre sonra bir hayran ona gelecekte Taylor'la işbirliği yapıp yapmayacağını sordu. " Kalp atışıyla " diye yanıtladı. Yukarıda da belirtildiği gibi, Nicki yakın zamanda 2010'daki albümü Pink Friday'in devamı niteliğindeki albümü bu ayın başlarında yayınladı. Aralık ayı onun için sadece albüm çıkışı nedeniyle özel bir ay değil, aynı zamanda Nicki doğum gününde de rekoru düşürdü. İlginçtir ki, Nicki ve Taylor'ın her ikisi de Aralık ayındaki doğum günlerini paylaşıyor; Taylor, 13 Aralık'ta güneşin etrafındaki 34. yılını kutladı.

 

Nicki'nin Taylor hakkındaki tatlı Tweetlerinden üç ay önce milyarder, Eylül ayındaki MTV Video Müzik Ödülleri'nde Nicki'yi övmüştü. Taylor, "En İyi Yönetmenlik" ödülünü kabul ettiğinde sarışın güzel, Yay burcu arkadaşına hayran kalacağından emindi. Taylor, "Oradaki en sevdiğim Yay burcu," dedi ve Nicki buna karşılık olarak gülümsedi ve Taylor'ı işaret etti. Bundan birkaç yıl önce Taylor ve Nicki, 2015 VMA'larında "Bad Blood" ve "The Night Is Still Young" şarkılarının bir karışımı için birlikte sahneye çıktıklarında hayranlarını çılgına çevirmişlerdi.

Bu gönderiyi paylaş