LaurDIY 'Pastoral' Düğün Estetiğini Anlatıyor ve Büyük Gününde Neden Kendin Yapamayacağını Açıklıyor (Özel)

LaurDIY 'Pastoral' Düğün Estetiğini Anlatıyor ve Büyük Gününde Neden Kendin Yapamayacağını Açıklıyor (Özel)

21 Haziran 2023 haberlerinde

Düğününüz, tadını çıkarmak isteyeceğiniz bir gün, çalışmayı değil! Yaklaşık 9 milyon YouTube takipçisi tarafından LaurDIY olarak tanınan Lauren Riihimaki'nin , DIY yanlısı olmasına rağmen kendi düğününü Kendin Yapmamayı seçmesinin nedenlerinden biri de bu. The Knot'un kapak yıldızında poz verdikten sonra HollywoodLife ile yaptığı ÖZEL bir röportajda "Bu benim için şaşırtıcı derecede basit bir şeydi" diye itiraf etti ! “Önceliğim dengeyi bulmak; Genel stresimi azaltmak için düğün profesyonellerinin uzmanlığına ve yeteneklerine güveniyorum, planlama sürecine işbirliği içinde dahil oluyorum ve sadece kendi estetiğimin sınırları olmadan DIY gelin içeriği oluşturmak için sağlıklı bir esneklik sürdürüyorum."

Lauren, kendi büyük gününün ötesinde, takipçilerine yaratımlarıyla ilham vermekten daha heyecanlı olduğunu itiraf etti. "Önümüzdeki yıl zamanımı kendi düğünümün ötesinde başkalarına ilham verebilecek içerikler oluşturmak için kullanacağım ve yalnızca kendi tarzımda değil, çeşitli tarzlarda düğün, bekarlığa veda, nişan Kendin Yap içerikleri yaratma özgürlüğüne sahip olacağım için heyecanlıyım!" HL'ye söyledi. “Tarih yaklaştıkça kendi düğünüme dahil etmek isteyeceğim DIY dokunuşlar olacağından eminim, ancak şimdilik gelin içeriği oluşturmaya devam ederken düğün profesyonelleri ile uygulamalı ve işbirliği içinde olmaktan heyecan duyuyorum. hiçbir sınırlama olmaksızın.”

Lauren, uzun süredir aşkı olan Jeremy Lewis ile Aralık 2022'de nişanlandı ve düğün planlamasının "korkutucu" sürecini anlattı. Şans eseri, büyük günü mümkün olduğunca kusursuz bir şekilde planlamak için gereken tüm bilgileri almak üzere Düğüm Satıcısı Pazarı'na başvurması gerektiğini biliyordu. "The Knot Vendor Marketplace'e dönüp incelemeleri, müşteri referanslarını ve fotoğrafları incelemeye başlayınca doğru kişiyi bulma konusunda gerçekten rahat bir nefes almaya başlayabileceğimi hissettim!" çılgına döndü. "Bu kelimenin tam anlamıyla senaryoya dayalı gibi görünüyor (değil!), ancak doğru uyumu bulmak için filtre dostu bir satıcı dizininin parmaklarınızın ucunda olmasının ne kadar yararlı olduğunu vurgulayamam."

Lauren'ın düğün günü estetiğine gelince, bunun "pastoral, büyülü ve coşkulu" olacağına söz verdi. “En sevdiğim insanlarla çevrili, muhteşem bir mekanda olacağım için çok heyecanlıyım. Düğün alanında hayata geçireceğimiz atmosferin ve estetiğin güzel olacağını zaten biliyorum ve bütün bir akşamı en yakın arkadaşlarım ve ailemle aşkı kutlayarak geçirebilmenin bir hayalin gerçekleşmesi olduğunu biliyorum," diye coşkuyla konuştu. "Aynı zamanda giydirme oynamayı da SEVİYORUM ve resepsiyon için ikinci bir gelinliğe kıyafet değişikliği yapmanın tüm avantajlarından kesinlikle yararlanacağım."

Bu gönderiyi paylaş