Laign ile Evlenirken Giydiği Muhteşem Boyundan Bağlamalı Elbisesini Görün

Laign ile Evlenirken Giydiği Muhteşem Boyundan Bağlamalı Elbisesini Görün

11 Eylül 2023 haberlerinde

Robin Roberts ve Amber Laign 8 Eylül'de evlendiler ve her iki bayan da gelinlikleriyle muhteşem görünüyordu. 62 yaşındaki Robin, göz kamaştırıcı gerdanlık yakalı muhteşem boyundan bağlamalı bir elbiseyi tercih ederken, Amber de dekolteli bir elbise giymişti.

Robin'in bedene oturan beyaz elbisesinin yakası kristallerle süslenmişti, elbisenin geri kalanı ise sade ve bedene oturan bir elbiseydi. Kolsuz elbisenin arka kısmında karmaşık düğmeler bulunurken, kolsuz korsaj Robin'in tonlu kollarını ortaya çıkarıyor ve Robin bir çift elmas küpeyle süsleniyordu. Hem Robin hem de Amber'in elbiseleri tasarımcılar Mark Badgley ve James Mischka tarafından özel olarak hazırlandı.

Amber ise, dekolteli, kolsuz, ipeksi beyaz bir elbise giymeyi tercih etti ve görünümünü sivri uçlu beyaz topuklu ayakkabılar ve inci küpelerle tamamladı. Amber'in elbisesinin arkasında, arkasından aşağıya doğru uzanan kabarık bir tül kuyruğu vardı.

Çiftin muhteşem çiçeklerle çevrili arka bahçesinde düzenlenen düğün töreni sırasında Robin, kardeşi Lawrence Roberts Jr. tarafından koridordan aşağı yürüdü. Evlendikten sonra çift resepsiyona birlikte girdi ve kemancı Caroline Campbell şarkıyı çaldı. , "Bu gece aşkı hissedebiliyor musun."

Düğün kesinlikle çok güzel görünüyordu ve Robin, yeni evlilerin el ele tutuşarak kulaktan kulağa gülümseyerek koridorda yürürken çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı. Robin fotoğrafı şu başlıkla paylaştı: "Arka bahçemizde samimi, büyülü bir düğün töreni ve ardından neşeli bir resepsiyon... ohhhh danslar!! Bunu unutulmaz bir gün ve gece haline getiren herkese son derece minnettarız. Balayı işte geliyoruz!

Bu gönderiyi paylaş