Selena Gomez, Bir Nefrete Karşı Alkışlarken Estetik İşlemler Yaptığını İtiraf Etti

Selena Gomez, Bir Nefrete Karşı Alkışlarken Estetik İşlemler Yaptığını İtiraf Etti

15 Aralık 2023 haberlerinde

selena Gomez 7 Aralık Perşembe günü bir Instagram yorumunda kozmetik prosedürlerle ilgili kendi deneyimlerini samimi bir şekilde anlattı. 31 yaşındaki oyuncu, Benny Blanco ile olan yeni aşkı hakkında olumsuz yorum bırakan bir eleştirmene karşılık verdi ve kendisi hakkında gerçekçi davrandı. Botoks yaptırma deneyimi.

Selena, Pop Factions'ın yapımcıyla çıktığı yönündeki ilişki söylentilerine değinen bir gönderi için yorum bölümüne girdi. Bir hayran, Benny'nin görünüşü hakkında "çok yakışıklı olmadığını" söyleyerek yorum yapmıştı. Selena bu yoruma güldü ve şöyle yazdı: "Senin için üzülüyorum."

Daha sonra başka bir kişi konuya yanıt verdi ve Binadaki Tek Cinayetler yıldızına "yanak dolgularınızı/implantlarınızı çıkarın. Beynini karıştırıyor." Selena bu kötü tepkinin onu caydırmasına izin vermedi. Orijinal yorumda olduğu gibi buna da güldü ve gerçekten bazı kozmetik işlemlerden geçtiğini açıkladı . “ hahahaha Botox bb girl yaptırdım” diye yazdı.

Benny ile çıktığını ilk kez açıkladığı sırada geldi . Başka bir yorumda, zaman çizelgesine de biraz ışık tuttu ve çıktıklarını kamuoyuna doğruladıktan sonra aslında yaklaşık altı aydır birlikte olduklarını açıkladı.

Rare pop yıldızı , aşklarını kamuoyuna duyurduğu günden bu yana, süperstar yapımcıyla birlikte çekilmiş pek çok romantik fotoğrafını paylaştı. 12 Aralık'ta bir Instagram Hikayesinde onun kendisine yakınlaştığı sevimli bir fotoğrafını paylaştı. Sadece iki gün sonra, yakın zamanda Benny'yi öperken çekilmiş romantik, siyah beyaz bir fotoğrafını ve birkaç başka fotoğrafını yayınladı. Altyazısına "New York, seninle birlikte en sevdiğim anlar" diye yazdı.

Selena, hayranlarına verdiği Instagram yorum yanıtlarında ayrıntıları paylaşmaktan çekinmedi. Hatta konu yeni müzik olunca Benny ile ilişkisini doğruladıktan sonra yaptığı bir yorumla bir sonraki albümünün yakında çıkabileceğine dair büyük bir ipucu verdi. Hayranlarına SG3'ün "2 ay içinde" çıkacağını söyleyerek alay etti .

Bu gönderiyi paylaş