Kim Kardashian, Kourtney'nin 43. Doğum Günü Partisini Neden Atladığını Açıkladı

Kim Kardashian, Kourtney'nin 43. Doğum Günü Partisini Neden Atladığını Açıkladı

23 Ekim 2023 haberlerinde

Kourtney Kardashian Kim Kardashian'ın 43. doğum günü partisinde yoktu ama bunun nedeni aile dramından değildi . Kim , partiden Instagram paylaşımında, 44 yaşındaki Kourtney'nin 20 Ekim Cuma günü Beverly Hills'teki Funke restoranındaki kutlamalara hamileliği sırasında yatak istirahati nedeniyle katılamadığını açıkladı . SKIMS'in kurucusu, partiden iki gün sonra diğer kız kardeşleri Khloe Kardashian , Kendall Jenner ve Kylie Jenner ve anneleri Kris Jenner dahil tüm misafirleriyle fotoğraf paylaştı ve başlığında Kourtney'e tatlı bir not verdi.

“Arkadaşların ikramiyesini kazandığım için çok şanslıyım! Bu kızlara arkadaşlarım diyeceğim için bu kadar şanslı olacağımı hiç hayal edemezdim, tüm doğum günü sevgileri için teşekkür ederim," diye yazdı Kim ve ekledi, "ve Kourt, önümüzdeki hafta yatak istirahati pikniğimiz için seninle yatağa atlıyorum. .”

Kourtney şu anda hamile ve kocası Travis Barker'la birlikte ilk çocuğunu doğurmayı bekliyor. Eski Scott Disick'ten halihazırda üç çocuğu olan realite yıldızı, partide olamamasına rağmen yine de Instagram Hikayelerinde Kim'e mutlu bir doğum günü diledi. Kourtney, kardeşlerin yıllar boyu fotoğraflarını yayınladı ve televizyonda devam eden çeşitli kavgalarıyla dalga geçti.

“ İlk kız kardeşim @kimkardashian'ın doğum günü kutlu olsun! ” Kourtney yazdı. Bunca yıldır sana patronluk tasladığın ve benim çılgın fikirlerimi dinlediğin için teşekkür ederim. İnsanlar televizyonda izledikleri kavgaların kötü olduğunu düşünüyor… Keşke lisenin ilk yıllarında yaşanan saç çekme, çivi çakma kavgalarına tanık olsalardı. Kardeşliğin mutlulukları” diye ekledi. “Seni sonsuza dek ve her zaman derinden seviyorum. Allah bu yılı sevgi, mutluluk ve bol neşeyle bereketlesin.”

The Kardashians'ın son bölümlerinde oynandığını gördü . Kourtney, moda evinin 2022'de Kourtney ve Travis'in İtalyan düğününe ev sahipliği yapmasından aylar sonra Kim'in Dolce & Gabbana ile işbirliği yapmasına üzülmüştü. Bu , kız kardeşler arasında hararetli bir telefon görüşmesi kavgasına yol açtı ve Kourtney, Kim'i "bencil" ve "narsist" olarak nitelendirdi. ”ve karşılığında Kim, Kourtney'e , Kourtney'nin arkadaşlarıyla onun hakkında konuştukları bir grup sohbeti yaptığını açıkladı .

Today'deki bir röportajda Kourtney ile dramasından bahsetmişti. Hulu şovunun 3. sezonu Mayıs ayında gösterime girmeden önce. Kim, "Orada daha önce de bulunduk ve her zaman iyi olacağız" dedi. “Biz her zaman bir aileyiz, biz böyle yetiştirildik. Ama aynı zamanda herkesin gerçekten savunmasız olmasından da gurur duyuyorum çünkü pek çok ailenin de benzer şeyler yaşadığından eminim. Belki farklı düzeylerde ve deneyimlerde, ancak hâlâ bu kadar açık olmamızdan ve hâlâ bu kadar çok şey gösterip paylaşma kararlılığımızdan gurur duyuyorum."

Bu gönderiyi paylaş