Kody Brown, Christine Brown'ın 'Çöp Konuşmasından' Sonra Aile Buluşmasına Katılmayı Reddediyor

Kody Brown, Christine Brown'ın 'Çöp Konuşmasından' Sonra Aile Buluşmasına Katılmayı Reddediyor

22 Ekim 2023 haberlerinde

Brown ailesi daha fazla değişiklik için hazırlanmaya devam ediyor. Christine Brown , Kody Brown'dan ayrıldı ve Janelle Brown da ondan ayrıldı. Meri Brown işini Utah'a taşıyor ve bu da Robyn Brown'un Kody ile istikrarlı bir ilişkisi olan tek kişi olarak kalmasına neden oluyor. Yıllardır birleşik bir aileye sahip olan Brown'lar her zamankinden daha fazla bölünmüş durumda.

yaşanan gerginliğe ve kavgaya rağmen 51 yaşındaki Christine, Sister Wives'ın 22 Ekim'deki bölümünde Kody, 54, Meri, 52, Robyn, 45 ve tabii ki Janelle, 54 ile aile birleşimine katılacağını açıkladı. “Sırf çocukları bir araya getirmek için yeniden bir aile birleşimi yapardım. Kesinlikle. Christine, Meri, Robyn veya Kody ile harika sohbetler yapamayacağımı söylüyor.

Meri de bu fikre katılıyor. “Sanırım bir çeşit aile birleşimi olayı yapmaya açık olacağım. Bunun inanılmaz derecede garip olacağını düşünmüyorum” diyor.

Ancak Kody bu fikri değerlendirmeyi kesinlikle reddediyor. "Christine'in benim hakkımda yaptığı saçmalıklardan sonra, bu noktada onunla asla bir aile birleşimi yapmak istemem" diye açıklıyor. Bu arada Robyn'in duruşu kesinlikle ortada. "İşler çözülmediğinde ve üzerinde çalışılmadığında böyle bir şey yapmanın sadece sorun çıkarmak ve kavga etmek olduğunu düşünüyorum" diyor.

Janelle ise Christine'e yakın olmaya devam ediyor. Aile birleşimi konusunda hiçbir fikri yok. “Bundan sonra Robyn ve Meri ile etkileşime girip girmemem umurumda değil” diyor.

Bölümün başlarında Kody, Christine'den bahsediyor ve ona "acınası" diyor. Eski sevgilisinin "Janelle üzerinde çok fazla etkisi " olduğuna inanıyor . Kody, Christine'in bunu hemen öğrenmesini istemediği için Janelle'e söylemekten "korktuğunu" söylüyor.

Janelle'e nasıl davrandığı ve Garrison ve Gabe Brown ile devam eden kavgası göz önüne alındığında Christine, Kody konusunda hayal kırıklığına uğramıştır. “Kody'nin davranışından çok tiksindim. Sadece tiksindim. Hayal kırıklığına uğramış. Dehşete düştüm” diyor eski kocası hakkında.

Christine kendisine "kötü kız kardeş eş" denilmesinden bıktığını açıkladı. Christine , Kody'nin Robyn'e ve çocuklarına yönelik kayırmacılığının ailedeki sorunların çoğuna neden olduğu konusunda katı . “Kötü bir kız kardeş olan eş, çocuklarını kocasından alır ve Christine'in yaptığı da tam olarak budur. Robyn bunda suçlu değil. Robyn sadıktı ama Christine değildi,” diyor Kody. Sister Wives'ın yeni bölümleri Pazar günleri TLC'de yayınlanıyor.

Bu gönderiyi paylaş