Britney Spears, Eleştirilere Rağmen Çıplak Fotoğraflarını Paylaşmaktan 'Sevinç' Aldığını Açıkladı

Britney Spears, Eleştirilere Rağmen Çıplak Fotoğraflarını Paylaşmaktan 'Sevinç' Aldığını Açıkladı

22 Ekim 2023 haberlerinde

41 yaşındaki Britney Spears, yeni anı kitabı The Woman in Me'de Instagram selfie'lerinde neden bazen çıplak paylaşım yaptığını açıkladı. Şarkıcı, çektiği fotoğraflar üzerinde kontrol sahibi olduğunda "neşeyle" dolduğunu ve "seksi" hissettiğini itiraf etti.

New York Times'a göre "Birçok insanın neden çıplak veya yeni elbiselerle fotoğraf çekmeyi sevdiğimi anlamadığını biliyorum" diye yazdı. “Ama sanırım başkaları tarafından binlerce kez fotoğraflansa, dürtüklenip başkalarının onayına poz verselerdi, kendimi seksi hissettiğim şekilde poz vermekten ve kendi fotoğrafımı çekmekten ne kadar keyif aldığımı anlarlardı.”

Britney'nin çıplak fotoğrafları hakkındaki yorumları, eski Kevin Federline ile paylaştığı oğulları Preston (18) ve Jayden (17) dahil olmak üzere insanlardan çok sayıda eleştiri almasının ardından geldi. Jayden geçen yıl İngiltere'deki ITV'ye "Sanki dikkat çekmek için Instagram'da bir şeyler paylaşmak zorundaymış gibi" dedi. "Bu yıllardır devam ediyor ve bunun hiçbir zaman gerçekten durmayacağı ihtimali de yüksek."

Kevin ayrıca basına, çocuklara Britney'nin müstehcen fotoğraflarının "kendini ifade etmeye çalışmasının başka bir yolu" olduğunu söylediğini söyledi. Ayrıca annelerini internette çıplak görmenin onlar için ne kadar "zor" olabileceğini hâlâ anladığını söyledi. "Liseye gitmek zorunda olan bir genç olmanın nasıl bir his olduğunu hayal edemiyorum" dedi. “Kim bilir kaç kişi onlara bu konuyu soruyor veya onlarla bunun hakkında konuşuyor?”

Preston ve Jayden ağustos ayında babalarıyla birlikte Hawaii'ye taşındılar ve neredeyse iki yıldır Britney'i görmediler. Ancak Kevin'in avukatı, taşınmadan kısa bir süre önce onunla telefonda konuştuklarını doğruladı. Kaynaklar, Sayfa 6'ya, iki çocuk annesinin de kitabına devam etmeden önce neler dahil ettiğini tartıştığını söyledi. Ayrıca kitabı onlara adadığı ve onları "hayatının aşkı" olarak adlandırdığı da bildirildi.

Bu gönderiyi paylaş