Priyanka Chopra, Anneliğin 'Şimdiye Kadar Yapılmış En Harika Şey' Olduğunu Söyledi

Priyanka Chopra, Anneliğin 'Şimdiye Kadar Yapılmış En Harika Şey' Olduğunu Söyledi

22 Ekim 2023 haberlerinde

41 yaşındaki Priyanka Chopra anneliğin mutluluğunu yaşıyor. Bir yaşındaki kızı Malti Marie'yi kocası Nick Jonas (31) ile paylaşan oyuncu, "her gün" yeni bir anne olmanın kendisini bunaldığını itiraf etti ancak bunun, "şimdiye kadar" yaptığı "en harika şey" olduğunu düşünüyor. PEOPLE'la yeni röportaj.

"Sanırım onları yatağa yatırdığınızda, bu son derece bunaltıcı oluyor çünkü her gün neyi yanlış yapabileceğiniz ve hangi hatayı yapabileceğiniz konusunda endişeleniyorsunuz" dedi. “Ama kendinizi kontrol etmelisiniz ve ben de ailemle birlikte kendimi kontrol ediyorum.”

“[Kızımın] gülümsemesine bakıyorum ve 'Tamam, tamam' diyorum. Şu ana kadar iyi gidiyorum'' diye ekledi. "Bu şimdiye kadar yaptığım en harika şey ama son derece korkutucu."

Sevgi dolu anne ayrıca bir kız çocuğuna sahip olmanın kadın haklarına olan ilgisini ve aktivizmini nasıl etkilemiş olabileceğinden de bahsetti. “[Kendi kızımın olması] özellikle kadınların sesini yükseltmenin arkasında durma isteği uyandırdı mı bilmiyorum. Hayatımı ve kariyerimi seçme ayrıcalığına sahip bir kadın olarak bu son derece farkında olduğum bir şey” diye açıkladı. “Dünyada bu fırsatı yakalayamayan pek çok kadın var.”

2018'den beri evli olan Priyanka ve Nick, Ocak 2022'de Malti'yi taşıyıcı anne aracılığıyla karşıladılar. Bebek ilk 100 gününü yenidoğan yoğun bakım ünitesinde (YYBÜ) geçirdi ve Anneler Günü için zamanında eve ulaştı. Özel tatilini annesiyle geçirdi ve o zamandan beri, her iki gururlu ebeveyn de küçük çocuklarıyla unutulmaz anların fotoğraflarını paylaşmaktan çekinmedi.

 

Eylül ayında Hindistanlı Priyanka, Malti'nin sevimli fotoğraflarını içeren kültür temalı bir gönderiyi Instagram'da paylaştı. “Bir kız ve onun Ganpatisi . Her zaman bizimle.. nereye gidersek gidelim.. #ganpatibappamorya #ganeshchaturthi," başlığına yazdı. Ayrıca ailesi ve hayvanlarıyla birlikte çiftlikte keyifli vakit geçirdiğini gösteren bir video da paylaştı. Küçük Malti, kırmızı elmalı parlak mavi bir tulum giyiyordu ve keçi de dahil olmak üzere hayvanlarla mutlu bir şekilde kaynaşıyordu.

Bu gönderiyi paylaş