Taylor Swift, Kansas City Chiefs Maçında BF Travis Kelce ile Ulusal Sıkı Sonlar Günü'nü Kutladı

Taylor Swift, Kansas City Chiefs Maçında BF Travis Kelce ile Ulusal Sıkı Sonlar Günü'nü Kutladı

22 Ekim 2023 haberlerinde

33 yaşındaki Taylor Swift, Ulusal Sıkı Sonlar Günü'nü mükemmel bir şekilde kutladı: yeni erkek arkadaşı Travis Kelce ile! Şu anda 34 yaşındaki Kansas City Chiefs'le sıkı bir ilişki içinde olan şarkıcı, Pazar günü Chiefs'in Los Angeles Chargers'a karşı oynayacağı Kansas City, MO'daki Arrowhead Stadyumu'na varırken fotoğraflandı ve filme alındı. Chiefs'in oyun kurucusu Patrick Mahomes'in eşi Brittany Mahomes'in yanındaki koltuğuna oturdu ve harika vakit geçiriyor gibi görünüyordu.

Taylor, İstiklal Marşı'na eşlik etmenin yanı sıra, kırmızı-beyaz Chiefs sweatshirt'ü ve siyah eteğiyle içkisini yudumlarken etrafta dans etti ve tezahürat yaptı. Kalabalığın içindeki diğerlerine el sallarken uzun saçlarını açık bırakmıştı ve klasik parlak kırmızı rujunu da içeren bir makyaj yapmıştı. Yetenekli söz yazarı, maç öncesinde kuliste fotoğraf çektirdi ve kameraya baş parmağını kaldırdı.

Ulusal Sıkı Sonlar Günü, her Ekim ayının dördüncü Pazar gününe denk geliyor ve 2019'da San Francisco 49ers'ın yıldızı George Kittle tarafından başlatıldı. Resmi olmayan tatil, futbolda en az önemsenen pozisyonlardan biri olarak kabul edilen sıkı son pozisyonu kutlamak için tasarlandı. bazılarına göre sporda. Travis, NFL tarihindeki en zorlu sonlardan biri olarak kabul edildiğinden, özel günde hayranlarının ve Taylor'ın önünde bir oyun oynaması çok uygun.

Taylor, Chiefs maçına son çıkışından önce Travis'i desteklemek için başka birçok maça da katılmıştı. İlki eylül ayında sürpriz katılımıyla interneti kırdığı zamandı. Daha sonra aralarında Ryan Reynolds, Blake Lively ve Sophie Turner'ın da bulunduğu bazı ünlü arkadaşlarıyla New Jersey'deki başka bir maça katıldı.

Taylor ve Travis ayrıca son birkaç haftadır, akşam yemeği gezisi ve Saturday Night Live parti sonrası partisi de dahil olmak üzere çeşitli gezilerde görüldü. İkili, bu ayın başlarında programın bir bölümünde küçük rollerde yer aldı ve randevuları sırasında da el ele tutuşurken görüldü.

Bu gönderiyi paylaş