Kylie Jenner, Kim Kardashian'ın Doğum Günü Partisine BF Timothee Chalamet Olmadan Katılırken Siyah Deri Mini Elbisesini Giydi

Kylie Jenner, Kim Kardashian'ın Doğum Günü Partisine BF Timothee Chalamet Olmadan Katılırken Siyah Deri Mini Elbisesini Giydi

21 Ekim 2023 haberlerinde

26 yaşındaki Kylie Jenner, kız kardeşi Kim Kardashian'ın Cuma gecesi 43. doğum günü partisinde askısız siyah deri mini elbisesiyle muhteşem görünüyordu. Güzel, partinin yapıldığı Beverly Hills, CA'daki Funke restoranının önünde yürürken fotoğraflandı ve ayrıca güneş gözlüğü ve şeffaf taytlı askılı topuklu ayakkabılar giyiyordu. Uzun saçları dalgalı ve aşağıdaydı ve kıyafetiyle uyumlu bir çanta taşıyordu.

 

Kylie'nin yanında sevgilisi Timothee Chalamet olmasa da ailesi ve arkadaşları da ona katıldı. Bunlar arasında vücuda oturan beyaz bir elbise giyen Khloe Kardashian, leopar desenli bir elbise giyen Kendall Jenner ve kahverengi bir takım elbise giyen Hailey Bieber vardı. Kim ayrıca kesik bir parça ve güneş gözlüğü içeren ipek kırmızısı elbisesiyle de inanılmaz görünüyordu.

Kylie, Kim'in etkinliğine katılmadan önce Paris Moda Haftası'nda Marilyn Monroe'ya kanallık yapmasıyla manşetlere çıkmıştı. Sarışın bombanın ikonik elbisesine benzeyen uzun pullu kolsuz bir elbise giydi ve Schiaparelli defilesine katılırken fotoğrafçılara poz verdi. Saçlarını açık bıraktı ve görünümüne epik bir makyaj ekledi.

 

Aynı sıralarda Kylie, Paris'te Timothee tarafından arabadan indirilirken görüldü. Şarkıcı Rosalia'nın doğum günü partisine katıldılar ve siyah kıyafetleriyle olabildiğince mutlu görünüyorlardı. Bir noktada Kylie, birçok fotoğrafçının yanından geçerken oyuncunun parmağını tuttu.

Kylie ve Timothee, Eylül ayı başında Beyonce'nin Los Angeles'taki konserine katıldıklarında ilişkilerini kamuoyuna açıkladılar. Şarkıcının şovunda PDA'yı sergilediler ve birlikte çok rahat görünüyorlardı. Ayrıca ABD Açık'a da katıldılar ve koltuklarında spor etkinliğinin tadını çıkarırken öpüşürken görüldüler. Yeni çiftin yoğun ilgi görmesinin ardından bir kaynak Us Weekly'ye Kylie'nin arkadaşlarının Timothee'den gerçekten "hoşlandığını" söyledi.

 

“İçeriden biri, Kris [Jenner] ve Kendall da dahil olmak üzere Kylie'nin bazı aile üyelerinin Timothée ile tanıştığını söyledi. “Ondan gerçekten hoşlanıyorlar ve onun Kylie'nin geçmişte çıktığı herkesten farklı olduğunu düşünüyorlar. Harika bir mizah anlayışı var ve onlar için en önemli şey olan onu gülümsetiyor. Onun ne kadar mutlu olduğunu görmekten hoşlanıyorlar ve çıkmalarını kesinlikle onaylıyorlar.

Bu gönderiyi paylaş