Sofia Vergara, Split'ten Sonra Kim Kardashian'ın Doğum Günü Partisine Katılırken Seksi Gizemli Adamla Görüntülendi: Fotoğraflar

Sofia Vergara, Split'ten Sonra Kim Kardashian'ın Doğum Günü Partisine Katılırken Seksi Gizemli Adamla Görüntülendi: Fotoğraflar

21 Ekim 2023 haberlerinde

51 yaşındaki Sofia Vergara, Cuma günü Beverly Hills, CA'da Kim Kardashian'ın doğum günü partisine katılırken Justin Saliman olduğu bildirilen yakışıklı, gizemli bir adamla fotoğraflandı. Eşi Joe Manganiello'dan kısa süre önce ayrılan aktris, etkinlikte askısız dantelli siyah büstiyer üst ve kestane rengi kadife pantolon ve ayakkabılar giyerken, ortopedi cerrahı olduğu söylenen yakışıklı erkek, mavi uzun kollu düğmeli bir üst giydi . ve kot pantolon. Birlikte bir araçta otururken ve geceyi geçirmek üzere yola çıkarken araçtan inerken görüldüler.

 

Kim'in partisine gelen diğer ünlüler arasında kız kardeşleri Khloe Kardashian, Kendall Jenner ve Kylie Jenner'ın yanı sıra Hailey Bieber gibi popüler arkadaşları da vardı. Konuklar lüks bir restoranda hem akşam yemeği hem de tatlı için inanılmaz menü seçeneklerinin tadını çıkardılar ve harika vakit geçirdiklerini gösterdiler.

Sofia ve Justin'in en son Kim'in etkinliğine katılması, o ve Joe'nun ayrıldıklarını duyurmasından sadece üç ay sonra gerçekleşti. Eski muhabbet kuşları ayrılık duyurusunda ortak bir bildiri yayınladı. İkilinin açıklamasına "Boşanmak gibi zor bir karar verdik" diye başlandı. "Birbirini çok seven ve önemseyen iki insan olarak, hayatımızın bu yeni evresinde ilerlerken kibarca mahremiyetimize saygı gösterilmesini istiyoruz."

 

Daha sonra bir kaynak, Sayfa 6'ya "Sofía ve Joe bir süredir birbirlerinden ayrılıyor ve geleceklerini düşünmek için birbirlerinden biraz uzaklaşıyorlar" dedi. Joe boşanma için evrakları sunduğunda, bunun nedeni olarak "uzlaşılamaz farklılıkları" gösterdi ve evlilik öncesi anlaşmada "7 yıllık evlilikleri boyunca biriktirdikleri varlıkları korumayı" planladıklarını söyledi.

Ayrılıktan bu yana Sofia'nın America's Got Talent üzerinde çalışmaya devam ederken çok sayıda etkinliğe katıldığı görüldü. Ayrıca Ağustos'taki bölümlerden birinde bir yarışmacının onunla flört etmesinin ardından komik bir şekilde "bekar" olduğunu ilan etti. Sofia'nın birlikte görüldüğü yeni adamla çıkıp çıkmadığı bilinmiyor ancak son yorumlarına göre, eğer öyle bir şey olursa başka bir aşk başlatmaya açık görünüyor.

Bu gönderiyi paylaş