Maren Morris ve Kocası Ryan Hurd Neden Ayrıldı? Boşanmalarının İçinde

Maren Morris ve Kocası Ryan Hurd Neden Ayrıldı? Boşanmalarının İçinde

20 Ekim 2023 haberlerinde

Ryan Hurd ve Maren Morris country müzik dünyasının en popüler çiftlerinden biriydi. İki şarkıcı ilk kez Tim McGraw için "Last Turn Home"u yazarken tanıştı ve arkadaşlıkları hızla aşka dönüştü. Ne yazık ki 33 yaşındaki Maren'in, beş yıllık evliliğin ardından 2023 yılının Ekim ayı başında 36 yaşındaki Ryan'dan boşanma davası açtığı bildirildi.

“The Middle” şarkıcısı ile Ryan'ın ayrılmasının nedeninin ne olduğu tam olarak belli değil. Us Weekly'nin incelediği mahkeme belgelerine göre "uzlaşmaz farklılıklar" talebinde bulundu. Ayrılık tarihlerini de 2 Ekim olarak sıraladı. Hayranlar, her ikisinin de sosyal medyada paylaşımlarını yavaşlatması nedeniyle ilişkilerinde olası bir çatlak olabileceği yönünde spekülasyon yapmıştı.

Her ikisi de ayrılıkları hakkında kamuya açık bir yorumda bulunmasa da Maren, 2023'ün başlarında evliliklerindeki sorunların üstesinden gelmek için ikisinin nasıl çalıştıklarını açıkladı. Artık bunu hak ettiğimizi düşünüyorum ama hayır, mücadelelerimiz var ama sanırım birbirimizi seviyoruz. Her zaman onun hayalini, şarkı yazarı hayalini ve tam tersini destekleyeceğim," dedi Entertainment Tonight'a. " Her şeyin üstesinden gelebiliriz çünkü bu evli kalmak ve hatta aşkı bulmak için zorlu bir sektör, bu yüzden büyük ikramiyeyi kazandık, böylece geri kalan her şey açık gökyüzü gibi hissediyorum."

 

Ayrılmadan önce Maren, country müziğini "bırakma" planlarını açıklamıştı ve Ryan onu ve The Bridge EP'sinin 20 Eylül'de yayınlanmasını kutladı. "O, sadece hoşgörülmeyi değil, kutlanmayı da hak ediyor. Bu iki şarkıyı sadece sevmeyen, aynı zamanda onlara ihtiyaç duyan insanlardan gelen tepkileri de seviyorum” diye yazdı Instagram'da. “Seni seviyorum, MM. Devam etmeye devam edin .

Maren ve Ryan Boşandı mı?

 

Maren ve Ryan'ın boşanmasının kesinleşip sonuçlanmadığı belli olmasa da, Humble Quest şarkıcısı boşanma davası açtı ve başvuruda 2 Ekim'den bu yana ayrıldıkları belirtiliyor. Çifte ayrıca Temmuz ayında bir hakim tarafından ebeveynlik seminerini tamamlamaları emredildi. People'a göre 25. Maren semineri 14 Ekim'de tamamladı.

Maren ve Ryan Ne Kadar Birlikteydi?

 

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi ikili ilk olarak 2013 yılında Tim McGraw'ın “Last Turn Home” şarkısını yazarken tanıştı. Parça 2014 yılında yayınlandı. Çift, 2015 yılında çıkmaya başladıklarını ve iki yıl sonra nişanlandıklarını duyurdu. Maren ve Ryan 2018'de evlendiler ve Mart 2020'de 3 yaşındaki oğulları Hayes'i dünyaya getirdiler.

Bu gönderiyi paylaş