Britney Spears'ın Eski Kevin Federline'ın Rap Kariyerini Arsız Anı Kitabında Gölgelendirdiği Bildirildi: 'Kalbini Korusun'

Britney Spears'ın Eski Kevin Federline'ın Rap Kariyerini Arsız Anı Kitabında Gölgelendirdiği Bildirildi: 'Kalbini Korusun'

20 Ekim 2023 haberlerinde

41 yaşındaki Britney Spears, eski kocası Kevin Federline'ın rap kariyerindeki önceki çabalarından pek etkilenmemişti. Bu, onun anı kitabı The Woman in Me'den 24 Ekim'de yayınlanması öncesinde bildirilen bir alıntıya göre. Us Weekly'den bir kaynağa göre pop efsanesi, şu anda 45 yaşında olan eski dansçıyla, rap yıldızı olma girişimlerini "çok ciddiye aldığı" için dalga geçti. Daha sonra kitapta yıkıcı derecede arsız bir kazı yaptığı bildirildi. "Kalbini korusun" diye yazdığı bildiriliyor.

 

2005 yılında, eski çift evlendiğinde Kevin, "Ya'll Ain't Ready" adlı single'ını çıkardı ve ardından 2006'da Playing With Fire albümünü çıkardı. Britney ve Kevin, 2004 yılının Eylül ayında evlendikten sonra Sean ve Jayden adında iki oğulları dünyaya geldi. 2006 yılının Kasım ayında yollarını ayırdılar ve boşanmalarını 2007'de tamamladılar.

Geçtiğimiz hafta, "Toxic" şarkıcının eski Justin Timberlake'e hamile kaldıktan sonra kürtaj yaptığı iddiası ve annesi Lynne Spears ile kokteyl içtiği iddiası da dahil olmak üzere kitapta yer aldığı bildirilen çarpıcı bilgilerle doluydu. sekizinci sınıf. Ayrıca aktör Collin Farrel'le olan kısa süreli tutkulu aşkının ayrıntılarını paylaştığı, 13 yıllık kısıtlayıcı konservatörlüğünü yeniden yaşadığı ve Madonna ile olan ateşli VMA öpücüğünü anımsadığı da bildirildi.

En yeni anı bombası, Britney'nin yeni kitabının yayınlanmadan önce nasıl tasvir edileceğini hissettiğine dair çarpıcı bir açıklamayla aynı gün geldi. Ve Britney, kitaptaki açıklamalarıyla kimseyi "gücendirmek" niyetinde olmadığı konusunda ısrar ediyor.

 

Britney, Cuma günü Instagram'da yaptığı açıklamada, "Kitabımın amacı hiçbir şekilde kimseyi rahatsız etmek değildi" diye yazdı. “O zamanlar bendim… o geçmişte kaldı !!!! Okuduğum manşetler hoşuma gitmiyor… 4 yıl önce işi tam da bu yüzden bıraktım!!! Kitabın çoğu 20 yıl öncesine ait. Yoluma devam ettim ve buradan sonrası çok güzel ve temiz bir sayfa!!!! Hayatımın geri kalanı boyunca bunu bu şekilde tesis etmek için buradayım!!!!”

 

Bu gönderiyi paylaş