Jodie Turner-Smith, Eski Joshua Jackson'ın Lupita Nyong'o ile Görüntülenmesinin Ardından Seksi Siyah Deri Mini Elbiseyi Giydi

Jodie Turner-Smith, Eski Joshua Jackson'ın Lupita Nyong'o ile Görüntülenmesinin Ardından Seksi Siyah Deri Mini Elbiseyi Giydi

20 Ekim 2023 haberlerinde

37 yaşındaki Jodie Turner-Smith, 19 Ekim'de küçük siyah deri elbisesiyle dikkatleri üzerine çekti! O akşam Beverly Hills'te arkadaşlarıyla dışarıdayken, Anne Boleyn mezunu, ayrı yaşadığı kocası 45 yaşındaki Joshua Jackson'ın 40 yaşındaki Lupita Nyong'o ile fotoğraflanmasından sadece bir gün sonra derin mini elbiseyle cızırdadı. altın kolye, altın bilezikler ve mini siyah çanta.

O akşamın erken saatlerinde 37 yaşındaki oyuncu, kıyafetine püsküllü deri bir ceket ekledi. Jodie ayrıca monokromatik temasına sadık kaldı ve siyah yüksek topuklu ayakkabılarla süslendi. André Leon Talley Koleksiyonu'nun "Ne Oluyorsa Etrafında Oluyor" başlıklı etkinlikteki kutlamasına katıldı. Jodie, aralarında aktris Tracee Ellis Ross, model Lori Harvey ve rapçi Big Sean'ın da bulunduğu ünlü isimler arasında yer aldı.

O akşam topluluğunun bir videosunu paylaşmak için Instagram Hikayesini kullandı ve arsız bir başlık ekledi. Klipte Taylor Swift'in "Karma" şarkısının çalındığı ses yer alıyordu ve bu da Jodie'nin gönderiye "tam olarak bu... bebeğim" şeklinde anlamlı bir başlık yazmasına neden oldu. Her ne kadar Jodie daha önce mini siyah bir çantayla fotoğraflanmış olsa da, sosyal medya paylaşımında aksesuarı çok beğenilen deniz mavisi Hermès Birkin çantasıyla değiştirdi. Gucci'yi ve Etrafında Ne Varsa Mağazasını etiketledi.

 

Kasabadaki gecesi, eski sevgilisinin 18 Ekim'deki Janelle Monáe konserinde fotoğraflanmasından sadece bir gün sonra gerçekleşti. Konserde Joshua, yeni bekar oyuncu Lupita ve diğer arkadaşlarıyla birlikte bir akşamın tadını çıkardı. Gezi, Jodie ve Joshua'nın 2 Ekim'de dava açtığı boşanmanın hemen ardından gerçekleşti. TMZ ayrıca Jodie'nin Dawson's Creek mezunundan ayrılma tarihini 13 Eylül olarak belirttiğini bildirdi. Ayrıca eski çiftin 3 yaşında Janie adında bir kızları var. .

Jodie'nin dışarıda geçirdiği geceden bir gün sonra, eski sevgilisini gölgede bırakan, "iyileşmemiş" insanlar hakkında o zamandan beri silinmiş bir alıntıyı sosyal medyada paylaştı. Us Weekly'nin haberine göre, alıntıda "İyileşmemiş bir kişi, birinin yaptığı hemen hemen her şeyden rahatsız olabilir" yazıyordu. “İyileşmiş bir kişi, başkalarının eylemlerinin kendisiyle kesinlikle hiçbir ilgisi olmadığını anlar. Her gün hangisi olacağına karar vereceksin.”

 

Lupita, Selema Masekela'dan ayrıldığını doğrulamak için 19 Ekim'de Instagram'da paylaşım yaptı. Lupita, ayrılığına ilişkin mektubunda, "Şu anda kişisel bir gerçeği paylaşmam ve artık güvenemediğim birinden kendimi kamuoyu önünde ayırmam gerekiyor." diye yazdı. "Aldatma yüzünden aniden ve yıkıcı bir şekilde sönen bir aşk yüzünden kendimi bir kalp kırıklığı mevsiminde buluyorum." Kara Panter yıldızı ve Selema, Aralık 2022'de Instagram'da resmileşti. Ancak ne zaman çıkmaya başladıkları bilinmiyor.

Bu gönderiyi paylaş