Paris Hilton, 9 Aylık Bebek Phoenix'i Çok Güzel Yeni Fotoğraflarla Beşiğe Taşıyor

Paris Hilton, 9 Aylık Bebek Phoenix'i Çok Güzel Yeni Fotoğraflarla Beşiğe Taşıyor

19 Ekim 2023 haberlerinde

42 yaşındaki Paris Hilton gururlu annelik dönemini yaşıyor! Aşık Paris yıldızı, 19 Ekim'de oğlu Phoenix'in (9 ay) bir dizi yeni fotoğrafını Instagram'da paylaştı. Altyazısında, fotoğraf atlıkarıncasının yeni doğmuş bebeğin New York'a ilk yolculuğundan olduğunu açıkladı. Bu sevimli anın başlığını "Değerli meleğim bebeğim Phoenix New York'a ilk kez geliyor" diye yazdı. Fotoğrafta bebek Phoenix, Burberry tişörtüyle uyumlu Burberry spor ayakkabılarını sallıyordu.

Bu arada, bir çocuk annesi, baştan sona göz kamaştırıcı süslemelere sahip, siyah askısız bir elbiseyle parıldıyordu. Paris, klasik Fransız manikürü, pembe dudak parlatıcısı ve dumanlı gözlerle ekstra parlak görünüyordu. Altın saçlarını gevşek dalgalar halinde giymeyi tercih etti ve orta kısmını salladı. Dokuz aylık bebek, fotoğraflarda oğluna gülümserken annesinin kucağına tatlı bir şekilde yaslandı. Paris, oğlunu Ocak ayında 42 yaşındaki kocası Carter Reum ile vekil anne aracılığıyla karşıladı.

 

42 yaşındaki oyuncu, fotoğraflarını yaklaşık 25 milyon takipçisiyle paylaştıktan kısa bir süre sonra takipçilerden birçoğu tepkilerini yorum yağmuruna tuttu. “ Ayyyy gülüşü çok tatlı! Görünüşe göre New York'u çok seviyor ," diye coşkuyla bağırdı bir hayran, bir diğeri ise şöyle yazdı: "Aman Tanrım, o güzel mavi gözler!!!!!" Üçüncü bir hayran ise yorumlarda Phoenix'e "melek" demekten kendini alamadı. "Gerçekten bir meleğe benziyor. Sanki iyi ve saf bir kalple doğmuş gibi görünüyor,” diye bayıldılar.

 

Paris, en son İşçi Bayramı hafta sonu için küçük çocuğunun bir fotoğrafını paylaşmıştı. Kendisi ve Phoenix'in 5 Eylül'de birlikte yüzdüğü fotoğraflardan oluşan bir atlıkarıncayı Instagram'da paylaştı. "Umarım herkes harika bir İşçi Bayramı hafta sonu geçirmiştir, bunu yaptığımızı biliyorum " diye gönderiye başlık yazdı. Havuza dalmak için üzerinde köpek balıkları bulunan mavi bir tulum giymişti ve onunla uyumlu mavi bir şapkayla güneşten korunuyordu. Bu arada Paris, siyah tek parça mayo ve ona uygun siyah güneş şapkasını tercih etti.

Paris'in oğluyla birlikte New York'ta çekilmiş son fotoğrafları, Glamour UK'e neden taşıyıcı anne kullanmaya karar verdiğini açıklamasından sekiz ay sonra geldi. “Sanırım yine Provo'ya bir doktorun muayenehanesinde olmaktan bile korkuyorum, tüm bunlar. İğneler, koydukları serumlar [düzenli olarak kan örneklerini aldıklarını iddia ediyor]. The Simple Life'tayken, bir kadının doğum yaptığı bir odada olmak zorundaydım ve bu bende de travma yarattı" diye açıkladı Şubat ayında. “Ama bir aile kurmayı o kadar çok istiyorum ki, bu sadece işin fiziksel kısmı. O kadar korkuyorum ki… Doğum ve ölüm beni dünyadaki her şeyden daha çok korkutan iki şey.”

Bu gönderiyi paylaş