Billie Eilish Seksi Üstsüz Fotoğrafında Yeni Sırt Dövmesini Gösteriyor

Billie Eilish Seksi Üstsüz Fotoğrafında Yeni Sırt Dövmesini Gösteriyor

18 Ekim 2023 haberlerinde

Billie Eilish , 18 Ekim'de Instagram fotoğrafları aracılığıyla bazı hayat güncellemelerini paylaştı ve dördüncü slaytta hayal gücüne çok az şey bıraktı! "Bad Guy" şarkıcısı çıplak sırtının seksi bir fotoğrafını paylaştı ve yeni dövmesini 110 milyon takipçisi için tam teşhir etti. Yeni mürekkebi siyah renkte soyut bir tasarıma sahip ve boynunun dibinden başlayıp neredeyse kuyruk kemiğinin sonuna kadar iniyor. Billie gönderiye basit bir makas emojisiyle başlık ekledi.

Grammy kazananı, fotoğrafların başka bir yerinde Drake'in yeni albümü For All The Dogs'taki yeni şarkısı “Another Late Night”a gönderme yaptı. Şarkıda Lil Yachty, Billie'nin görünüşü hakkında rap yaptı. 21 yaşındaki genç, paylaşımının ikinci slaytında şarkı sözlerinin ekran görüntüsünü paylaştı. Şarkı sözlerinde "Billie Eilish gibi büyük bir g***'ü vardı ama şarkı söyleyemiyordu" yazıyordu. Hayranlarından biri ekran görüntüsünü yorumlarda hemen not etti. "İkinci slayt için çok gerçeksin" diye şaka yaptılar.

 

Elbette Billie'nin hayranlarının çoğu, onun yeni mürekkebini göstermesine de tepki vermek için yorumları dikkate aldı. Bir hayran "DÖVME GÖSTERİ OMFG" diye coşkuyla bağırırken bir diğeri "O Sırt Dövmesi" diye ekledi. Üçüncü bir hayran Billie'den dövmenin daha fazla fotoğrafını paylaşmasını istedi. "Lütfen bize dövmenizin tamamen renkli versiyonunu gösterin, kesinlikle muhteşem görünüyor" diye bayıldılar. Bu, Billie'nin dövmeyi gösterdiği ilk sefer değil; ancak mürekkebin ilk tam fotoğraflarından biri.

 

Daha önce 20 Eylül'de sanat eserine kısa bir bakış paylaşmıştı. Billie o sırada gönderiye "%*&+^#/" başlığını atmıştı. Dövmenin küçük bir kısmını gören takipçileri bir kez daha yorumlara tepki gösterdi. Bir hayran müzisyene "Şimdi bize dövmenin ne olduğunu söyleyin" diye baskı yaparken, bir başka hayran ise "DÖVMEYİ TAMAMEN GÖRMEK İSTİYORUZ" diye yazdı. Billie'nin etiketlediği dövme sanatçısı, Instagram'da 20.000'den fazla takipçisi olan Matias Milan.

Bu yılın başlarında Billie, nadiren görülen ejderha dövmesini de Instagram üzerinden göstermişti. Videoda üzerinde melek resmi olan tişörtü sallıyor ve sandalyesinde kalçalarını sallıyordu. Los Angeles yerlisi ayrıca başlıkta bir göz devirme emojisine de yer verdi. Takipçilerinden birkaçı yorumları Billie'ye iltifatlarla doldurdu. Bir hayran "TANRI KADINDIR" diye coşkuyla haykırırken bir diğeri şunu ekledi: "Gökkuşağı kuşağı her şeydir." Billie, 2020'de Vanity Fair'e dövmelerini "asla" açıklamayacağını söylediği için dövmelerini gösterme konusundaki fikrini değiştirmiş gibi görünüyor. O sırada "Dövme yaptırdım" dedi. "Ama onu hiçbir zaman göremeyeceksin. Yapacağımı söylediğim şeyi yaptım, ne bekliyordun?”

Bu gönderiyi paylaş