Jamie Foxx ve Gizemli Kadın Hastaneye Kaldırıldıktan 4 Ay Sonra Malibu'da Romantik Randevu Gecesinin Keyfini Çıkardı: Fotoğraflar

Jamie Foxx ve Gizemli Kadın Hastaneye Kaldırıldıktan 4 Ay Sonra Malibu'da Romantik Randevu Gecesinin Keyfini Çıkardı: Fotoğraflar

24 Ağustos 2023 haberlerinde

Jamie Foxx'un morali çok iyi görünüyor! Oscar ödüllü oyuncu , 23 Ağustos'ta gizemli bir sarışınla romantik bir randevu gecesi için şehre çıktı ( FOTOĞRAFLARI BURADA GÖRÜN ). Jamie ve sevgilisi, gizemli bir hastalık nedeniyle hastaneye kaldırıldıktan sadece dört ay sonra Malibu, CA'da ünlülerin uğrak yeri olan Nobu'ya ulaştı . Restorandayken Jamie ekose ceketi, bej fötr şapkası ve güneş gözlüğüyle şık görünüyordu.

The Daily Mail'e göre adı bilinmeyen kadının Kasım 2022'de Nobu'da birlikte görüldüğü kadınla aynı olduğu bildiriliyor . Bu gezi sırasında kadın, bej renkli korse üst ve uyumlu görünen altlarla şık görünüyordu. Restoranın dışındayken Jamie ve söylentiye göre başrol oyuncusu ona doğru elini işaret ederken gülümsüyordu. Daha sonra iki çocuk babası, tanımadığı bir arkadaşıyla kucaklaşırken görüldü.

55 yaşındaki oyuncu, Nobu'daki randevusundan bir gün sonra, 24 Ağustos'ta benzer bir kıyafetle bir selfie paylaşmak için Instagram'a gitti. Hatta Jamie, görünüşe göre bunun, o günden bu yana kendi başına araba sürmeye ilk kez geri döndüğünün altını çizdi. bu yılın başlarında hastaneye kaldırıldı . Fotoğraflardan oluşan şık atlıkarıncanın başlığına "#sola kaydır #sürücü koltuğununarkası #kutsanmış" yazdı. Fotoğrafta Jamie, Çarşamba gecesi aynı bej fötr şapkasını ve güneş gözlüklerini sallarken lüks Rolls-Royce'uyla poz verdi.

Selfie'leri paylaştıktan kısa bir süre sonra, yaklaşık 17 milyon takipçisinin çoğu, onun görünüşü hakkında coşkulu yorumlar yaptı. Bir hayran, alev emojisiyle birlikte "Jamie'ye benziyor" diye yazdı. Ayrı bir hayran şaka yapmadan edemedi: “Kimse bu kadar yetenekli VE bu kadar yakışıklı olmamalı. #haksız." Daha önce de belirtildiği gibi, çok yetenekli aktörün baharda sağlık sorunu yaşadığı ancak kızı Corrine'nin 12 Mayıs'ta yaptığı açıklamaya göre kısa süre sonra hastaneden taburcu edildi.

Hastanede serbest bırakıldıktan birkaç ay sonra, Django Unchained yıldızı 17 Ağustos'ta nasıl hissettiğine ilişkin bir güncellemeyi Instagram'da paylaştı. “Minnettar bir adama bakıyorsunuz… sonunda hissetmeye başlıyorsunuz benim gibi… beklenmedik karanlık bir yolculuktu… ama ışığı görebiliyorum… Ulaşıp iyi dileklerini ve dualarını gönderen herkese müteşekkirim” diye kendi fotoğraf serisinin başlığını yazdı. “Teşekkür etmem gereken çok insan var… sadece bunun ne anlama geldiğini bilmiyorsunuz… Hepinize kişisel olarak teşekkür edeceğim… ve eğer bilmiyorsanız… ALLAH İYİDİR… her gün, her gün… #swipeleft # geri ve daha iyi #kötügünler yok.”

 

Bu gönderiyi paylaş