Selena Gomez Akılda kalıcı Geri Dönüş Parçası 'Single Soon' ile Müziğe Geri Dönüyor

Selena Gomez Akılda kalıcı Geri Dönüş Parçası 'Single Soon' ile Müziğe Geri Dönüyor

25 Ağustos 2023 haberlerinde

Selena Gomez geri döndü! 31 yaşındaki şarkıcı, ayrılık öncesi yeni şarkısı "Single Soon"u 25 Ağustos'ta yayınladı; aynı gün arkadaşı Miley Cyrus da "Used To Be Young" adlı single'ını çıkardı. Yeni şarkı, oyuncunun Kasım 2022'de "My Mind And Me"yi çıkardığından beri ilk şarkısıydı. Yeni single, Selena için yeni bir albümün ufukta olduğunun sinyalini veriyor.

“Telefonda mı yapayım?/ Ceketinin cebine küçük bir not bırakayım mı? / Evet Belki de ortadan kaybolacağım/ Tek bir gözyaşı bile görmek istemiyorum / Ve neredeyse hafta sonu geldi," diye söylüyor akılda kalıcı yeni parçada. “ Bu elbiseyi seçiyorum / Bu ayakkabıları deniyorum/ Çünkü yakında bekar olacağım/ Biliyorum berbat olacak / Haberi verdiğimde /Ama yakında bekar olacağım /Ben ' Yakında bekar olacağım.

Hayranlar, Ağustos ayının başında Londralı yapımcı Fred Again ile akşam yemeği yerken görülmesinin ardından, Binadaki Tek Cinayet yıldızının yakın gelecekte yeni müzikler yayınlayacağını tahmin etmişti. İkisi daha önce işbirliği yapmamış olsa da Fred, Ed Sheeran, Charli XCX, Shawn Mendes ve daha pek çok ünlü sanatçıyla çalıştı. Hayranlar ayrıca yeni web sitesinin illbesinglesoon.com'un kayıtlı olduğunu ve şu bariz soruyu soran bir mesajın olduğunu fark etti: "Single Soon?"

Selena bir süredir müziğe geri döneceğiyle ilgili dalga geçiyordu. 2022 yılında bir kayıt stüdyosunda çekilmiş bir TikTok videosunu paylaşmış ve Haziran ayında Paris'teyken yeni müziğin "geleceğini" açıklamıştı. Geri dönüş single'ını yayınlamadan kısa bir süre önce, şarkıcıya yakın bir kaynak HollywoodLife'a özel olarak onun müzik yapmayı "asla bırakmayacağını" açıkladı. "İlham aldığında bir şeyler üzerinde çalışıyor ve yavaş ama emin adımlarla albümü için bir şeyler yaratıyor ancak hiçbir şey için belirlenmiş bir zaman çizelgesi yok" dediler.

Geçtiğimiz birkaç yılda sürekli olarak single çıkarsa da Selena'nın son tam uzunluktaki albümü 2020'de çıkardığı Rare'di. Albümden bu yana Coldplay ve DJ Snake gibi birçok büyük sanatçıyla işbirliklerini bıraktı. Ayrıca 2021'de Latin pop Revelación'un bir EP'sini çıkardı. Son albümünü çıkardığından bu yana, eleştirmenlerce beğenilen, Emmy adayı komedi Only Murders in the Building'de Steve Martin ve Martin Short'la birlikte rol aldı. En son single'ı "My Mind and Me" aynı isimli Apple TV+ belgeseliyle birlikte yayınlandı.

Ne olursa olsun Selena'nın müzik dünyasına dönüşü kesinlikle memnuniyet verici. Mart 2021'de Vogue ile yaptığı röportajda müzikten emekli olacağını ima etmişti. "İnsanlar sizi ciddiye almadığında müzik yapmaya devam etmek zor" dedi. " "'Lose You to Love Me'nin şimdiye kadar yayınladığım en iyi şarkı olduğunu hissettim ve bazı insanlar için hâlâ yeterli değildi."

Ayrılmayı düşündüğünü ima etmesine rağmen, bu yorumları yaptığından beri tonlarca şarkı yayınladı ve hayranları onun geri dönüşünü görmekten kesinlikle heyecan duyuyor.

 

Bu gönderiyi paylaş