Leonardo DiCaprio, Model Vittoria Ceretti ile Santa Barbara'da Dondurma ve Buzlu Kahve İçin Dışarı Çıktı: Fotoğraflar

Leonardo DiCaprio, Model Vittoria Ceretti ile Santa Barbara'da Dondurma ve Buzlu Kahve İçin Dışarı Çıktı: Fotoğraflar

23 Ağustos 2023 haberlerinde

48 yaşındaki Leonardo DiCaprio'nun etrafındaki model sıkıntısı asla yaşanmıyor. Great Gatsby yıldızı, bu tür son gezisinde, Santa Barbara'nın lüks yerleşim bölgesinde, esmer güzeli Vittoria Ceretti, 25 ile dışarı çıkarken görüldü. Fotoğraflarda, Altıncı Sayfadan BURAYA bakabilirsiniz. Hollywood ikonu, modelle buzlu kahve içmek için beyaz tişört ve bej kargo şort giydi. Rahat görünümünü bej bir şapka ve koyu renk spor ayakkabılarla tamamladı ve potansiyel olarak fotoğrafçılardan görünüşünü gizlemek için koruyucu bir yüz maskesi taktı. Gömleğinin önüne sıradan bir güneş gözlüğü astı.

Christian Dior, Louis Vuitton ve Fendi gibi birçok marka için modellik yapan Vittoria, havasını uzun kollu bir gömlek ve siyah bisiklet şortuyla eşleştirdi; spor ayakkabı, güneş gözlüğü ve lacivert bir çantayla süsledi. İtalyan model siyah saçlarını düz ve ortadan ayırmıştı. Diğer fotoğraflarda Vittoria, Shutter Island yıldızıyla sohbet ederken eski moda dondurma külahının tadını çıkarırken uzun kollu gömleğini çıkararak vücuduna oturan siyah atletini ortaya çıkardı.

aktörle en azından kısaca ilişkilendirilen uzun model serisinin sonuncusu . Temmuz ayı sonlarında İngiliz model Neelam Gill ile Sardinya'da bir teknede vakit geçirirken görüldü ; ancak Neelam Gill, aşk söylentilerini kısa sürede yalanladı. 28 Temmuz Cuma günü Instagram Hikayeleri aracılığıyla "Her türlü söylentiyi açıklığa kavuşturmak için... Ben Leonardo DiCaprio'nun 'yeni alevi' değilim" diye yazdı .

Gigi Hadid'in annesi ile olası bir ilişki hakkındaki spekülasyonlar daha da ısrarla devam etti. Yakın zamanda ikili, Temmuz ayında Hamptons'daki bir partide takılırken görüldü ve bir tanık, aralarında "enerji" olduğunu söyledi.

“Leo ve Gigi birbirleriyle konuşuyorlardı. Heyecanlanmış görünüyordu," dedi bir kaynak geçen ay Sayfa Altıncı'ya. “Herkes onların (çift olarak) birlikte olduklarını düşünüyordu. Birbirleriyle konuşma şekilleri," diye devam etti içeriden biri. “Enerjiyi hissedebiliyordunuz.”

Bu gönderiyi paylaş