Darren Criss, Heather Morris ve Glee Oyuncuları SAG Protestosu'nda Yeniden Bir Araya Geliyor: Fotoğraflar

Darren Criss, Heather Morris ve Glee Oyuncuları SAG Protestosu'nda Yeniden Bir Araya Geliyor: Fotoğraflar

23 Ağustos 2023 haberlerinde

Bu hafta SAG-AFTRA grevinde kısmi bir Glee buluşması yaşandı. Darren Criss, Heather Morris, Jenna Ushkowitz, Kevin McHale, Dot-Marie Jones, Iqbal Theba ve Josh Sussman gibi popüler FOX şovunun eski oyuncularından bazıları, şovdan anlık görüntülerin yer aldığı pankartları tutarak çeşitli fotoğraflar için poz verdi. , bir stüdyonun dışında. Onlar, Sinema Filmleri ve Televizyon Yapımcıları İttifakı ile iş anlaşmazlığının ortasında kalan televizyon ve film işçilerini desteklemek için birçok yıldızın katıldığı grev hattının parçasıydı.

Oyunculardan bazıları fotoğrafları Instagram'da paylaştı ve greve neden katıldıklarını açıklayan başlıklar ekledi. “Neşeyle, yeniden bir araya gelmelerle, grev gözcülüğüyle, dostluk ve dayanışmayla dolu bir gün. Glee pek çok insanı bir araya getirdi ve bir kez daha sendikamız @sagaftra ve @wgaeast ve @wgawest #unionstrong'lu arkadaşlarımızla dayanışma içinde bir arada duruyoruz," diye yazdı Glee'de Tina Cohen-Chang'ı oynayan Jenna, başlıkta fotoğraflarından.

Blaine Anderson'ı oynayan Darren, grevle ilgili gönderilerinden birinin başlığında "Beni ve @jonomatt #sagaftrastrong #wgastrong #sagaftrastrike #wgastrike'ı koruyan harika gömlekler için @paper_eight'e teşekkür ederim" diye yazdı. Oyuncularla birlikte grev yapmanın yanı sıra, önceki gün Glee ekibi üyesi Jono Matt ile ayrı ayrı grev yaptı.

Artie Abrams'ı canlandıran Kevin, iki grup fotoğrafını paylaştı ve altına "Glee hattında neşeli bir gün. #sagaftrastrong #wgastrong #unionstrong.”

En son mini Glee buluşması, gösterinin diğer iki eski yıldızı Lea Michele ve Alex Newell'in 2023 Tony Ödülleri'nde yeniden bir araya gelmesinden sadece iki ay sonra gerçekleşti. Alex'in Müzikalde Öne Çıkan Rolde En İyi Erkek Oyuncu Performansı dalındaki tarihi Tony Ödülünü kazanmasının ardından birlikte gülümseyen bir selfie çektiler. “Tebrikler @thealexnewell!!!! @thetonyawards," diye yazdı Lea, selfienin başlığında.

Ekim ayında Lea, Darren'ı Broadway müzikali Funny Girl'de görmeye geldiğinde onunla tekrar bir araya geldi. Sahne arkasında bir fotoğraf çekildiler ve Glee'de Rachel Berry'yi canlandıran oyuncu, bu fotoğrafı paylaştı ve neşeli bir başlıkla minnettarlığını dile getirdi. "Bu adam benim Don't Rain On My Parade şarkımı kaç kez duydu Seni seviyorum @darrencriss ve @miavoncriss  " diye yazdı.

Bu gönderiyi paylaş