Kourtney Kardashian, Platin Sarı Saçlı ve Pembe Mini Elbiseli 'Barbie'yi Yeni Gerileme Fotoğraflarıyla Yayınladı

Kourtney Kardashian, Platin Sarı Saçlı ve Pembe Mini Elbiseli 'Barbie'yi Yeni Gerileme Fotoğraflarıyla Yayınladı

18 Ağustos 2023 haberlerinde

Kourtney Kardashian, minicik pembe bir elbiseyle platin sarısı saçlarını sallayan nostaljik fotoğraflar yayınlayarak Barbie'ye dönüştü. 44 yaşındaki oyuncu, kendi fotoğraflarından oluşan bir slayt gösterisini Instagram'da "Barbie Barker" başlığıyla paylaştı.

Fotoğraflarda Kourtney platin sarısı saçlarını dağınık bir topuz halinde toplamış, öndeki birkaç kakül yüzünü kapatmıştı. Süper hafif saçlarını, derin V yakalı, spagetti askılı pembe pullu elbiseyle şekillendirdi. Kourt'un siyah bağcıklı elbisesi bol göğüs dekoltesini gözler önüne sererken, kısa etek kısmı biçimli bacaklarını ortaya çıkardı. Görünümünü bir çift siyah deri sivri uçlu ayakkabıyla ve neredeyse hiç makyaj yapmadan tamamlayarak doğal yüzünü sergiledi.

Kourtney son zamanlarda, özellikle de hamile olduğundan beri Barbie'ye çok fazla kanallık ediyor. Daha geçen gün tamamen pembe kıyafetini salladığı bir ayna selfiesi yayınladı ve şöyle yazdı: "Kızları Barbie'yi görmeye götürdüm, pembe pantolonlarımı giymem konusunda çok katı talimatlar aldım." Fotoğrafta Kourtney, belinin düğmeleri açık, bol pembe kargo şortunun içine sıkıştırılmış dar siyah bir elbise giyiyordu. Görünümünü büyük beden pembe deri ceketi, sivri uçlu siyah deri çizmeleri ve siyah güneş gözlüğüyle tamamladı.

Bu görünümün yanı sıra Kourtney, göğüs dekoltesini ortaya çıkaran dekolteli, Bubblegum Pembesi renginde dar Skims Soft Lounge Henley Onesie giyerken Pilates'ten seksi bir selfie yayınladı. Kourtney, büyüyen bebek karnını her fırsatta gösteriyor ve onun en sevdiğimiz pembe hamilelik görünümlerinden biri, Jacquemus La Perola Kesikli Asimetrik Etek ve onunla eşleşen Jacquemus Le Perola Kesikli Bodysuit'ti. Etek bacağının yan tarafında tamamen kesilmişti, üst kısmı ise bir omuzda kesilmişti, bu da çıplak karnını tam olarak ortaya çıkarıyordu. Plaj tarzı görünümünü Celine Sarı Limonlu Hayalet Çanta Yaz 2013 ve kocaman bir hasır plaj şapkasıyla aksesuarlaştırdı.

Bu gönderiyi paylaş