Sammi Sweetheart Yeni Klipte Ördek Telefona Cevap Vererek 'Jersey Shore' Dönüşüyle Dalga Geçiyor

Sammi Sweetheart Yeni Klipte Ördek Telefona Cevap Vererek 'Jersey Shore' Dönüşüyle Dalga Geçiyor

1 haziran 2023 haberlerinde

O harika ! MTV , 11 yıl sonra ilk kez diziye geri dönen Sammi Sweatheart'ın yer aldığı Jersey Shore: Family Vacation için yeni bir teaser yayınladı . Klipte Sammi çok tanıdık bir ses duyar: Orijinal Jersey Shore Sahil evinden ördek telefonunun vaklama sesi! "Sonunda aramaya cevap veriyor..." promosyon dalga geçiyor.

Sammi daha sonra telefonu açar ve "Alo!?" der. Ayrıca şovdaki orijinal sloganına atıfta bulunuyor - "Ben şimdiye kadar tanışacağın en tatlı orospuyum" - "Gördüğün en tatlı şey olacak" diyerek. Fragman ayrıca Jersey Shore'un yeni bölümlerinin "bu yaz" geleceğini vaat ediyor, ancak kesin bir tarih onaylanmadı. Ancak PEOPLE, 3 Ağustos'un yeni sezonun prömiyer tarihi olacağını bildirdi.

Jersey Shore 2009'da ilk gösterime girdiğinde, Sammi orijinal kadro üyelerinden biriydi. 2012'de sona erene kadar altı sezon boyunca gösteride kaldı. Gösteri 2018'de Jersey Shore: Family Vacation olarak geri döndüğünde, Sammi bunun bir parçası olmamayı seçti.

Ancak beş yıl sonra fikrini değiştirmiş görünüyor! Mart 2023'te şov için çekim yaptığını bir kez daha doğruladı. Ayrıca bir Instagram fotoğrafında ortak yıldızlar Nicole "Snooki" Polizzi ve Deena Cortese ile yeniden bir araya geldi. Nisan ayının başında Sammi, Florida'daki oyuncu arkadaşlarıyla sahneleri çekerken görüldü. İlginç bir şekilde, eski sevgilisi Ronnie Ortiz- Magro , birkaç gün sonra aynı gezide çekim yaparken fotoğraflandı.

Sammi ve Ronnie, ilk Jersey Shore koşusu boyunca aralıklarla çıktılar ve inişli çıkışlı ilişkileri şovda belgelendi. 2014'te her şeyi sonsuza dek bitirdiler. 4 Mayıs Jersey Shore: Family Vacation bölümünde yayınlanan bir ön izleme, hem Sammi hem de Ronnie'nin birlikte herhangi bir sahneye yer vermemesine rağmen önümüzdeki bölümlerde olacağını doğruladı.

Ronnie, 2021'de yasal sorunlar nedeniyle realite şovuna ara verdi. O zamandan beri tedaviyi tamamladı ve ayıklaştı. Ayrıca Ekim 2022'de kızı Ariana'nın tam velayetini kazandı. Ronnie, ayrılışından bu yana kısa bir süre Jersey Shore'da iki kez görünse de, Mike "The Situation" Sorrentino dışında oyuncu arkadaşlarının çoğundan uzaklaştı. Yeni sezon, muhtemelen geri dönüp rol arkadaşlarıyla barışma kararını belgeleyecek.

Bu gönderiyi paylaş