'And Just Like That' 2. Sezon Fragmanı: Carrie ve Aidan 10 Yıl Sonra İlk Kez Yeniden Bir Araya Geliyor

'And Just Like That' 2. Sezon Fragmanı: Carrie ve Aidan 10 Yıl Sonra İlk Kez Yeniden Bir Araya Geliyor

1 haziran 2023 haberlerinde

Yarının ne getireceğini asla bilemezsin. And Just Like That 2. sezon fragmanında Carrie Bradshaw riske girer ve eski nişanlısı Aidan Shaw'a ulaşır. E-postasında son on yılda nasıl olduğunu merak ettiğini yazıyor. Bu eski alevlerin bir araya gelip son 10 yılı yakalaması uzun sürmez.

Aidan, parmaklarını şıklatmadan önce Carrie'ye, "Seninle burada oturmak, sanki 10 yıl gibi bir şey..." diyor. Akşam yemeği randevularında bir kahkahayı paylaşırlar. Bu ikisinin yolları en son, tutkulu bir öpücüğü paylaştıkları Abu Dabi'de kesişmişti. Dışarıdaki tüm Team Aidan nakliyatçıları için, bu ikisi arasındaki kimya hala canlı ve iyi durumda!

Bu arada Miranda, yeni aşkı Che ile "gerçekten aptalca mı yoksa tamamen özgürleştirici" bir şey mi yaptığını merak ediyor. Balayı aşaması bu ikisi için sona eriyor gibi görünüyor. "Senin kim olduğunu bilmiyorum," diyor Miranda, Che'ye. "Bana söylemediğin bir şey mi var?" Fragmanın bir noktasında Miranda, Brooklyn'deki evine dönmüş gibi görünüyor.

Şaşırtıcı bir şekilde, Charlotte York- Goldenblatt atış yaptıktan sonra kendini kaybeder. Charlotte eve sarhoş gelince Harry, Lily ve Rock şaşkına dönüyor!

And Just Like That'in 11 bölümlük ikinci sezonu 22 Haziran'da Max'te başlayacak. Prömiyerde 2 yepyeni bölüm yer alacak ve takip eden 9 bölüm her hafta Perşembe günleri yayınlanacak.

2. sezon fragmanının yayınlanmasından bir gün önce hayranlar, Kim Cattrall'ın 2. sezon finalinde Samantha Jones rolünü yeniden canlandıracağını öğrendi. Daha önce canlandırma için geri dönmeyeceğini söyleyen Kim, Mart 2023'te bir sahne çekmişti. Sahnesini Sarah Jessica Parker da dahil olmak üzere yardımcı yıldızlarını görmeden veya onlarla konuşmadan çekti. 1. sezonda, Samantha'ya karakterler arasında birkaç kez atıfta bulunuldu ve Carrie ile metinler paylaştı. Daha sonra, Carrie, Big'in küllerini Paris'e yaydıktan sonra ekran dışında buluştular.

Bu gönderiyi paylaş