Kim Kardashian, Tom Brady'nin Topluluğunda Bir Ev Satın Almak İstiyor: 'Arkadaş canlısı'

Kim Kardashian, Tom Brady'nin Topluluğunda Bir Ev Satın Almak İstiyor: 'Arkadaş canlısı'

15 Mayıs 2023 haberlerinde Page Six'e göre Kim Kardashian, arkadaşı Tom Brady ile aynı Bahama mahallesinde bir ev satın almayı düşünüyor. 45 yaşındaki yedi kez Super Bowl şampiyonu, özel Baker's Bay Golf & Ocean Club'da bir yere sahip, Sayfa Altı ve 42 yaşındaki Kim, hafta sonu bölgeyi gezerken görüldü ve hatta Tom'a orada yaşamasını sordu. "Kim ve Tom arkadaş canlısı. Bir kaynak yayına verdiği demeçte, onu aradı ve Baker's Bay hakkında tavsiyesini istedi. Kaynak, Kim Bahamalar'a uçtuğunda Tom'un orada olmadığını ve çiftin sadece arkadaş olduğunu ve "romantizm" olmadığını ekledi.

Kim en son, Saturday Night Live setinde tanıştıktan sonra Kasım 2021 ile Ağustos 2023 arasında çıktığı Pete Davidson ile birlikteydi. Eşleştirme pek olası olmasa da, oldukça ciddi görünüyorlardı ve Pete, Kim'in çocuklarıyla onsuz kaliteli zaman geçirirken bile fotoğraflandı. Ancak, yoğun programları dengeleyemeyecekleri kadar fazla olunca ayrıldılar.

Ve hayranların bildiği gibi Tom, aylarca süren spekülasyonların ardından Ekim 2022'de ayrılmadan önce yaklaşık 13 yıl Gisele Bundchen modelliği yapmak için evlendi. Eski "it" çiftinin 12 yaşındaki Benjamin adında bir oğlu ve 9 yaşındaki kızı Vivian'ı paylaşıyor ve Tom'un Bridget Moynahan ile önceki ilişkisinden Jack adında 15 yaşında bir oğlu var . Tom, SiriusXM podcast'i Let's Go!'nun 31 Ekim 2022 tarihli bölümünde boşanmanın "dostane" olduğunu doğruladı! Tom Brady, Larry Fitzgerald ve Jim Gray ile birlikte ve görünüşe göre bunu 14 Mayıs Pazar günü eski karısına nazik bir Anneler Günü mesajı paylaşarak kanıtladı.

 

burada görüldüğü gibi annesi Galynn Brady, Gisele ve Bridget'in de dahil olduğu enstantane fotoğraflardan oluşan bir slayt gösterisini Instagram'da paylaştı . " Hayatları boyunca ailemize çok şey katan tüm bu harika kadınların Anneler Günü kutlu olsun" diye yazdı yürekten bir başlıkta. “Sevginiz, şefkatiniz ve nezaketiniz için ve tüm küçüklerimiz için böylesine harika bir örnek oluşturduğunuz için hepinize teşekkür ederim. Desteğiniz ve hepimizin hayallerimizi gerçekleştirmemize yardımcı olduğunuz için hepimiz çok minnettarız. Dünyadaki tüm annelere, onları en çok seven insanlarla birlikte özel bir gün diliyorum.”

Kim'e gelince, şu anda beyninde aşk yok. Eylül 2022'de Live'da! Kelly ve Ryan ile çıkmaya "hazır olmadığını" söyledi, ancak bir erkekte ne aradığını bildiğini ima etti. "Daha önce de söyledim, belki bir doktor ya da bilim insanı ile çıkmayı denemeliyim. Bu yüzden belki bir grup avukat veya bilim adamı bize ulaşır" diye itiraf etti. "Ama sadece hazır değilim."

Bu gönderiyi paylaş