Matty Healy, Romantik Söylentiler Ortasında Taylor Swift'in Era Turunda Yeniden Ortaya Çıktı

Matty Healy, Romantik Söylentiler Ortasında Taylor Swift'in Era Turunda Yeniden Ortaya Çıktı

14 Mayıs 2023 haberlerinde The 1975'in şarkıcısı, 12 Mayıs'ta pop yıldızının Eras turnesine üçüncü çıkışını yaptı ve ikili aşk dedikodularını ateşlemeye devam ediyor. Matty, Philadelphia'daki Lincoln Financial Field'daki konserinde, sekiz şarkılık setinin tamamı boyunca gitar çalmak için sahnede Phoebe Bridgers'a katıldı ve bu, onunla bir haftadan kısa bir süre içinde ikinci kez performans sergiliyor.

Daha sonra, hayran videolarında görüldüğü gibi, Taylor'ın şovunu bir VIP bölümünden takım üyelerinden biri olan Blake Lively'nin yanında göründüğünü izlerken görüldü.

Taylor, gösteri sırasında Matty'den hiç bahsetmedi. Bununla birlikte, Blake ve kocası Ryan Reynolds'un kızları James (7) ve Inez (6) ve dört çocuğunun en büyüğü olan Betty'ye (3) sahnede tatlı bir şekilde verdi.

6 Mayıs'ta Matty, Taylor'ın Nashville'deki konserinin açılış setinde Phoebe ile performans sergiledi. Bir gün önce, başrol oyuncusunun şehirdeki bir önceki gösterisine VIP konuk olarak katıldı ancak sahneye çıkmadı.

Matty ve Taylor, şovlarındaki birden fazla görünümüne ek olarak, 11 Mayıs'ta bir New York City restoranında el ele tutuşurken fotoğraflandıklarında flört spekülasyonunu daha da alevlendirdi. TMZ'ye göre, ikisine ortak arkadaş ve yapımcı Jack Antonoff ve nişanlısı Margaret Qualley katıldı.

Ne Taylor ne de Matty aşk söylentilerini onaylamadı veya reddetmedi. E! News daha önce yorum için temsilcilerine ulaşmış ve yanıt almamıştı.

Müzisyenlerle ilgili söylentiler, Mayıs ayı başlarında, Taylor ve İngiliz aktör Joe Alwyn'in birlikte altı yıl geçirdikten ve turneye başladıktan neredeyse iki ay sonra ayrıldığını bildiren birden fazla satış noktasından bir ay sonra başladı.

Ve bu, Taylor ve Matty'nin flört söylentilerini ilk kez alevlendirişleri değil. 2014'te, bir radyo röportajında ikisinin telefon numaralarını değiş tokuş ettiğini açıkladığında benzer spekülasyonları canlandırdı ve ekledi, "Lanet olsun, ne yapacağım? Taylor Swift ile çıkmak mı? O bir sansasyon, ben yapmazdım." hayır deme."

Bu gönderiyi paylaş