Hailey Bieber, Selena Gomez Dramasına Açıkça Referans Vererek 2023'ün "Üzgün ve Zor" Olduğunu Kabul Etti

Hailey Bieber, Selena Gomez Dramasına Açıkça Referans Vererek 2023'ün "Üzgün ve Zor" Olduğunu Kabul Etti

20 Nisan 2023 haberlerinde

26 yaşındaki Hailey Bieber, muhtemelen Selena Gomez dizisi yüzünden 2023'ün kendisi için zor bir yıl olduğunu itiraf etti. Hailey, 19 Nisan'da Instagram Hikayelerinde bir mesajda, "Nasıl hissettiğim hakkında şakalar yapmayı seviyorum çünkü bazen zor zamanlar geçirdiğimi kabul etmekten daha kolay," diye yazdı. yetişkin hayatımda yaşadığım en üzücü, en zor anlar ve zihnim ve duygularım en hafif tabirle kırılgandı” diye ekledi model. "Ve birçok insanın benim gibi hissettiğini biliyorum, bu yüzden yalnız olmadığını bil."

Eşi Justin Bieber'ın eski sevgilisiyle çevrimiçi dramanın merkezinde yer alan Hailey, takipçilerine herkesin "birbirinin yanında olmaya devam etmesi" gerektiğini söyledi. “Sevdiklerimiz, arkadaşlarımız, ailemiz ve yabancılar için orada olalım. İnsanların yanında olalım.. zor olsa bile birbirimize görünmeye devam edelim. Birlikte daha iyiyiz.”

Hailey, son yıldızın Hailey'nin kocasıyla olan geçmiş ilişkisi nedeniyle yıllardır 30 yaşındaki Selena ile karşı karşıya geldi. İki kadın, Ekim 2022'deki bir etkinlikte birlikte fotoğraf çektirmek için poz verdiklerinde aralarındaki herhangi bir soruna dair spekülasyonları kapattı. Aynı sıralarda Hailey, Call Her Daddy podcast'inde çiftin geçmişi hakkında da konuştu. Aralarında drama olmadığı konusunda ısrar etti ve Selena'nın 2011'den 2018'e kadar aralıklarla çıktığı 29 yaşındaki Justin ile evlendiğinden beri Selena ile konuştuğunu bile açıkladı.

Ancak Şubat ayında Selena-Hailey kan davasıyla ilgili spekülasyonlar yeniden alevlendi. İlk olarak, Hailey ve arkadaşı Kylie Jenner, Selena'nın TikTok'unu kaşları hakkında gölgelendirmekle suçlandı. Ardından, Hailey'nin Selena'nın en iyi arkadaşı Taylor Swift'i gölgelediği bir video yeniden ortaya çıktı ve Binadaki Tek Cinayetler yıldızının Taylor'ı alenen savunmasına neden oldu. Dizi yoğunlaştıkça Hailey, tüm hayran nefreti nedeniyle Instagram'daki yorumlarını sınırlamak zorunda kaldı. Bu, Selena'nın Mart ayı sonlarında, Hailey'nin internette nasıl muamele gördüğüne karşı konuştuğu bir basın açıklaması yapmak zorunda kalmasına yol açtı.

Selena, Instagram Hikayelerinde "Hailey Bieber bana ulaştı ve ölüm tehditleri ve nefret dolu olumsuzluklar aldığını bana bildirdi. “Benim savunduğum şey bu değil. Hiç kimse nefret veya zorbalık yaşamak zorunda kalmamalıdır. Her zaman nezaketi savundum ve gerçekten tüm bunların durmasını istiyorum. Hailey, kendi Instagram Hikayelerini aldı ve Selena'ya onu savunduğu için teşekkür etti ve hayranlarını herkese nezaketle davranmaya çağırdı. Justin, çevrimiçi dramanın ortasında konuşmadı.

 

Bu gönderiyi paylaş